+ Reply to Thread
Strana 5 od 6
PrviPrvi ... 3 4 5 6 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 41 do 50 od 55

Tema: Dupla tetra pelena do 6. Meseca.... ?????!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    U Aksi, ali mislimda ima i u DEXY CO... Nisam sigurna... Bilo je i sa vinijem, ali nema vise :/ A ja budala samo jednu tad kupila :/

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Da,to nisu kao one standarne stare.Draga,imas poruku poslala sam ti.Mozda ima i u nekim bolje opremeljenim apotekama.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Videla sam
    Pa pogledaj po apotekama, mada ja do sada nisam videla...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    http://grocerytrader.co.uk/wp-conten...key_pr_end.jpg
    Ja imam ovo, jos samo ovu malu da kupim
    ove su mi preslatke!gde si ih tacno kupila da kupim i ja?daj mi link ako si preko neta kupila!p.s.nemogu sve postove da procitam zurim klinac me tera od kompa oce crtani da gleda!

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    Da da, to su ove: http://www.nukbottles.net/images/Nuk-Bottles-5oz.jpg
    I povoljne su... A super se bebac prilagodi i imaju ono da bebac ne guta vazduh... Sad ima bas lepih motiva na njima sa mini i mikijem
    Ja inace sve NUK koristim.. A veruj mi dok sam bila trudna nakupovala sam flasica i cucla ne zna se, i sve stoji, samo NUK koristim... NUK ZAKON Meni je npr Chicco samo isfurano ime, i nista vise,a i mnogi koji rade tamo kazu da nije sto je nekad bio... STa ve nisu izmislili, jos samo fali da izbac svoju hranu, pelene, i da budu komplet... Uzas...
    A Avent nisam probala pa ne znam... A i znam da je mama isto za mladju sestru sve NUK dobavljala iz Nemacke... i eto, i dan danas taj kvalitet drze...
    ove nuk flasice sa mikijem su divne....nisam znala da ih ima,ja pamtim vinijeve,ali moj sin ih nije hteo,ali cu sad da mu uzmem ove sa mikijem mozda zbog njega pristane....i varalice... a chicco yaista i nije neki kvalitet,ja imam one njihove flasice sa piskom,sve tri kombinacije,i nesam nikako zadovoljna.... a da,imaju i pelene i vlazne maramice tek da znas!!!!! hahahah

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Moja beba ima 3 meseca,koju velicinu cucle da uzmem za ad. mleko,sa obicnim nuk flasicama smo imali problema jer su rupice tako male i cokce dok jede,naguta se vazduha (uzimali smo 0-6 M velicinu).

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama m Pogledaj post
    ove su mi preslatke!gde si ih tacno kupila da kupim i ja?daj mi link ako si preko neta kupila!p.s.nemogu sve postove da procitam zurim klinac me tera od kompa oce crtani da gleda!
    Cucle mi je iz nemacke poslala prijateljica kad mi je slala posteljinu, rece da je to nova NUK kolekcija, pa sam skoknula do axe i zaista ima i tamo Pa sam kupila flasice, oko 480 je velika..Tako da u Axi trazite

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao MalaMaja Pogledaj post
    Moja beba ima 3 meseca,koju velicinu cucle da uzmem za ad. mleko,sa obicnim nuk flasicama smo imali problema jer su rupice tako male i cokce dok jede,naguta se vazduha (uzimali smo 0-6 M velicinu).
    Draga bas mi je cudno... moj mali sa ovom sirokom cuclom pije 0-6m sa S rupicom, i M... L je za 6+ A tek skoro smo presli na M jer je mnogo curilo i zagrcnjavo se... Mozda je velicina malo drugacija kod sirokih nego tih tankih cuca sto ti imas... Probaj...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Znaci u Axi ima sve iz Nuk kolekcije.Ko ce sad da ide tamo?Cini mi se da je ona na Nbg veca i opremljenija od ove na Medaku. Ja sam zbog toga presla na Avent,mada,mozda su ipak drugacije rupice na tim vecim flasicama.Probacu
    Last edited by MalaMaja; 04-29-2011 at 15:22.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Imas aksu i na Banovom brud, sad ne znam gde si ti... ZNam da je bilo u Axi u medaku, jer kad idem kod mojih tamo kupujem...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove