+ Reply to Thread
Strana 4 od 6
PrviPrvi ... 2 3 4 5 6 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 31 do 40 od 55

Tema: Dupla tetra pelena do 6. Meseca.... ?????!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Drage,moje,treba mi savet u vezi sirokog povoja.Isli smo na prvu kontrolu sa mesec dana i pedijatar nam je rekao da su kukici odlicno i da nije potreban vise nijedan pregled,ali sirok povoj svakodnevno do 6 meseca,a od 6-9 samo nocu.Pri tom ja sam se porodila 04.02.,a nakon samo mesec dana mame koje su se porodile u istom porodilistu,dobile su savet da bebama vise ne stavljaju sirok povoj i cak ni u bolnici im nisu stavljali sirok povoj.Sada sam u dilemi da li da joj i dalje stavljam sirok povoj ili da sacekam jos malo (za koji dan puni 3 meseca),pa taman kada dodje leto da joj ne stavljam,jer verujem da ce poludeti od vrucine sa tim krpama oko nogu.Inace,moj pedijatar kaze da smo mi nacija predodredjena za probleme sa kukovima,i da se zato kod nas forsira,sirok povoj,dok je u svetu to potpuno nepotrebno,ali ja imam neko misljenje da,ukoliko nesto nije u redu,to se vidi odmah,i sumanjam da je bas siroki povoj resenje problema,ukoliko postoji...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Draga ynas kako... Ja sam malom stavljala ni ne punih mesec dana... Na kontroli sve super, ali nam rekla da stvljamo do 3ipo meseca.. Ja ne stavljam... Svaki doktor drugacije kaze... Ma i mi, sve drugacije od sveta radimo... Uzas... Ja malom nhemam nameru da stavljam sad po vrucinama...

Moje misljenje

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    i ja isto mislim barbarice! ja cu mojim klincicima kad se rode stavljati mozda prvih dana pa cu prestati dok nepadne sneg da im bude toplije(mada mi imamo dobro grejanje)ali stavljacu im kad idemo kod lekara jer kod na smooora da se stvljaju)tkao da cu malo da ih zavaravam!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Ja sam sa Leom imala dve kontrole,sa mesec i sa sest,ali bilo je sve ok,a sada sa Unom nije potrebna ta druga kontrola,tako da cu joj verovatno skinuti,eto mozda sacekam bar 3.5 meseca.E,moram ti reci da od kako sam promenila mleko,Una mnogo bolje spava i mirnija je.Videcemo na kontroli sta ce biti,i prosto ne mogu da poverujem da postoji razlika u kvalitetu mleka koje se pravi za decu.Ne mogu da verujem da prave takvo mleko koje ocigledno nema jacinu da dete drzi sitom,i sada cu poludeti zasto ranije nisam promenila mleko,nego slusam lekare....Strasno

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ma ja sam isla bez, sta me briga... A i moj mali je mnogo mirniji kad nema povoj... Uglavnom je u kuci samo u peleni i bodiju, kad ga vise obucem i stavim povoj palce ko kisa... Obozava da je go xD

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Cek, koje si koristila a koje sad koristis?

A vidis svi kazu da je ta druga kontrola kukica sa 6meseci obavezna... Ajd sad, ko lud ko blesav :/

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    I moja Una mrzi kad je stezem,i besni.....definitivno cu joj skinuti te krpetine

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Da da, to su ove: http://www.nukbottles.net/images/Nuk-Bottles-5oz.jpg
    I povoljne su... A super se bebac prilagodi i imaju ono da bebac ne guta vazduh... Sad ima bas lepih motiva na njima sa mini i mikijem
    Ja inace sve NUK koristim.. A veruj mi dok sam bila trudna nakupovala sam flasica i cucla ne zna se, i sve stoji, samo NUK koristim... NUK ZAKON Meni je npr Chicco samo isfurano ime, i nista vise,a i mnogi koji rade tamo kazu da nije sto je nekad bio... STa ve nisu izmislili, jos samo fali da izbac svoju hranu, pelene, i da budu komplet... Uzas...
    A Avent nisam probala pa ne znam... A i znam da je mama isto za mladju sestru sve NUK dobavljala iz Nemacke... i eto, i dan danas taj kvalitet drze...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    http://grocerytrader.co.uk/wp-conten...key_pr_end.jpg
    Ja imam ovo, jos samo ovu malu da kupim

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    A,gde uzimas ove sa mikijem?ja sam videla uglavnom one baby rose?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove