+ Reply to Thread
Strana 2 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 55

Tema: Dupla tetra pelena do 6. Meseca.... ?????!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    pa da, ali ipak je 6 meseci stavljala, ja mislim lično da je to puno...
    mada, svako radi kako misli da treba, a doktori otprilike svi imaju različite stavove, tako da nam i ostaje da činimo stvari po sopstvenom instinktu...
    slazem se! samo mi nije jasno tema je dupla tetra pelena do 6 meseci>>>a ovde sad pise da dete ima 16 meseci?ja sam pisala misleci da dete ima 6 meseci....svako ima pravo na svoje misljenje ja nikome nisam solila pamet(nisam mogla procitati celu stranicu jer mi tesko ucitava komp)a svi pricaju da ta dupla tetra treba da se nosi do nekih 6 do 9 meseci ostalo je stvar izbora!ako sam nekog uvredila svojim misljenjem slobodno zamerajte!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    pa ne mozes da kazes da neko pametuje ako ne znas o cemu zena prica...a volela bih da vidim i cujem doktora koji kaze da dete ako mu je u redu sa kukovima savetuje da nosi 3 pelene do 9 meseci ili je to po novom pa do skole.
    Tebi nema ko sta da zameri ali sama sebi skaces u stomak izjavama da ti komp nije ucitao stranicu shodno tome ti znas da kazes da neko pametuje pa da li je to u redu?

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    E ja baš volim da pametujem! šta ću kad mi se može!
    ...deca su ukras sveta...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    xaxaxxaxxax ali super fora nije mi se otvorila skroz stranica ali cu da ostavim komentar to je kao da procitas naslov knjige i komentarises o knjizi nidje veze.
    a obozavam osobe koje slepo veruju doktorima .

Member Mama Bojana's Avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Navodnik Orginalno postovao Aleksandra Nedeljkovic Pogledaj post
    Pozdrav svima! Imam cerkicu koja ima 16 meseci. U 4. mesecu sam je vodila na UZ kukova i rekli su mi da to nije jos sasvim sazrelo i da dodjem za dva meseca ponovo. Do sledece kontrole obavezno siroki povoj i pri tom posto je prerasla jednu pelenu da joj stavljam dve tetra pelene izmedju nogu i preko, naravno, svecku... U 6. mesecu sam je odvela na kontrolu i rekli su mi da skinem siroki povoj. Sada ima krive noge u obliku slova "O", bili smo kod Fizijata koji kaze da mora da je pregleda Ortoped ali tek za dva meseca kad napuni godinu i po. Da li ima neko ko ima iskustva sa ovakvim slucajem? U koliko postoji neko ko je imao isto ili slicno iskustvo volela bi da ga podeli sa mnom.
    Nemam sa tim iskustvo,ali moja jetrva ima sina 4 godine,i njemu su nogice u x,pa su ga vodili kod nekog privatnika u Novi Sad,koji radi sinice za decu koja imaju nogice u x i o,i on sad nosi te sinice i mogu ti reci da ima dobrog efekta,vec godinu dana ih nosi,jeste da nisu jeftine,ne znam sad koliko tacno,al pomazu. Pozdrav!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    ej, da skrenem malo s teme... mama Bojana, dojiš li??? jesi li uspela da istraješ??? nisam bila na forumu neko vreme, možda je već bilo reči o tome, ali baš bih volela da znam da li si uspela??? i naravno, kako napreduje bebica?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    super mi je forum jer ovde nema reda svako pise o svemu u svakoj temi axxaxxaxa sjajno evo kad smo kod pelena reci cu vam jedan recept...xxaxxaxxa sala..

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ja sam ga baš skrenula, ali viđoh da je mama Bojana ovde komentarisala, pa reko' da priupitam ženu...

Member Mama Bojana's Avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    Ja sam ga baš skrenula, ali viđoh da je mama Bojana ovde komentarisala, pa reko' da priupitam ženu...
    hahahaha da vec kad smo se nasle tu,pa dojim,al nije dovoljno,moram da ga dohranim. Al bebac odlicno napreduje,da kucnem u drvo,u sredu idemo u savetovaliste pa cemo videti za mesec dana koliko je dobio. Pa cu ti javim sta su nam rekli. Cmokic!!!!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao Mama Bojana Pogledaj post
    hahahaha da vec kad smo se nasle tu,pa dojim,al nije dovoljno,moram da ga dohranim. Al bebac odlicno napreduje,da kucnem u drvo,u sredu idemo u savetovaliste pa cemo videti za mesec dana koliko je dobio. Pa cu ti javim sta su nam rekli. Cmokic!!!!
    E super, baš mi je drago...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove