+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 7 od 7

Tema: San naš nasušni

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

San naš nasušni

Jao,mame ja se nisam naspavala od kad mi se dete rodilo. MIslim da sam u takvom minusu što se spavanja tiče da ću samo da se skljoknem negde. Lepo mi dođe da odem negde na vikend,saaaamaaaa i da spavam. Mali spava samnom, i vrti se kao kazaljka na satu, pa me zvizne nogama ili izgura do ivice. Nema šta nisam pokušavala da ga vratim u krevetac, nema šanse. Jednom je samo prespavao kod babe i dede i nisu ga više zvali. Nisam tip koji spava preko dana. Ustanem sva ošamućena.

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    nisam ni ja...................cuti bre kako cu za 6 meseci spavati boga pitaj...sad i nekako i guram i snalazim se a posleeeee leleeee meneeeeeeeeeee ali bice to slatke muke!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja se nisam naspavala zadnjih 15 godina, kad god ja hocu ja da spavam ( bilo da je dan ili noc) nekom bas tad nesto treba.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    O, sasvim mi je poznato to stanje, sto kazes Emadora, a pre toga posao i izlasci, a pre toga fax i nocni zivot... i sve u stilu, ima vremena naspavacu se... K A D A????????????????????????????????????????????????? ??

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    sve je to normalno...ja se i ne mogu požaliti puno, moja malena po noći lepo pajki, mada me probudi bar dva puta...
    ...deca su ukras sveta...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    o mama taco vratila si nam se.....kako si sta ima novo?pozic za tebe!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    vec dve noci Balsa zaspi uredo oko 21 i 30 ali se budi oko 1 pola 2 i e budi se vec u su pocne da place ja skacem uzimam ga i nunam da zaspi prvu noc sam ga prenela kod nas i bilo je ok za njega a za mene show izudarao me samo tako sinoc sam bila u fazou nema fracuskog kreveta ajde na rukama cu ga uspavati pa cu ga staviti u krevetac i super bilo je tako a za nocas ne znam..

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove