+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Porodjaj carskim rezom? Kakva su vasa iskustva???

Junior Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011

Porodjaj carskim rezom? Kakva su vasa iskustva???

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ja sam porođena carskim, isključivo iz razloga jer nije moglo prirodnim putem...ne bih ga preporučila nikome ko može da bira! Oporavak nakon carskog reza je znatno teži, postoji mogućnost komplikacija, uspostavak dojenja nakon carskog je teži, povratak linije posle trudnoće je teži, ma mogla bih da nabrajam do u nedogled...
    ne treba u životu ići linijom manjeg otpora, ko kaže da je carski lakši, taj za mene nema pojma očigledno...mislim, ovo mi je prvo dete, ali ipak, nikada nisam bila mišljenja da je carski lakši, štaviše, molila sam Boga da ga ne moram raditi...ipak je to operacija...
    Imala sam strah, jer je majka rodila mene na carski, pa sam mislila da i kod mene postoji ta mogućnost...do zadnjeg trena sam se borila da se prirodno porodim, mučili su me kao Isusa u bolnici pokušavajući da mi izazovu porođaj, i nisam glasa pustila...ali nije išlo...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Uf ja se plasim operacija i anestezije... I nikad ne bih birala carski... Al ja sam baksuz, osecam da cu tako da zavrsim kad budem bila trudna... : /

Super Moderator YUMAMA's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Diskusiju na ovu temu možete da nastavite ovde

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao YUMAMA Pogledaj post
    Diskusiju na ovu temu možete da nastavite ovde
    dobar dan!!!!!!!!!!!!!konacno da nam se neko javi iz administracije ovog foruma.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove