+ Reply to Thread
Strana 3 od 3
PrviPrvi 1 2 3
Prikazivanje rezultata 21 do 25 od 25

Tema: Blizanci(mora li sve biti duplo)???

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja nisam gledala sliku pa ipak sin više liči na tatu, bar je jako ličio kad se rodio, samo plava verzija! Sad ima njegov pogled, pogotovo kad je ljut!
    Mina, nemoj toliko da brineš, puno stvari ćeš i dobiti, sve će se utrkivati ko će lepše kompletiće za blizance da ti donese! Ako kupiš Avent pumpicu za izmlazanje, dobiješ dve flašice i dude u kompletu. Videla sam simpa kolica za blizance, gde su ležajevi jedan iza drugog. Možeš u početku da stavljaš bebe u isti krevetac, na različite krajeve i imaće dugo dovoljno mesta.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Imas da kupis u prodavnicama bebi opreme granicnik za krevetac, koji ide izmedju beba da ne legnu jedna na drugu kad budu malcice vece.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Pogledaj ovde kako spavaju neki blizancici http://www.ringeraja.rs/forum/Kako_s.../m_1181/tm.htm
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    emadora hvala na linku bas je interesantno a u pravu ste za odvojene krevece kad malo porastu.videcemo kako cemo sto se toga tice.danas sam bila kod svog lekara u batajnici i dala mi je uput za narodni front da idem da mu urade neki polu specijalni ultra zvuk.idem sutra rano(nadam se da nece biti guzve u gradu)nastavljam da pijem lekove protiv kontrakcija....cak sam dobila i neke extra skupe vaginalete zbog sekreta....potrosila sam na njih skoro hiljadu dinara...cccc sve je skupo!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    e ovako!ime za devojcicu ostaje anja a decaku moramd a menjam!grrrrrrr muzu se nesvidja aleksa!e sad cu u inat njemu da mu dam aleksa!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove