+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 25

Tema: Blizanci(mora li sve biti duplo)???

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    molim te za pocetak kupi dve cucle
    odavno se nisam tako nasmejala ali od srca...
    hahhaha i ja sam se nasmejala!!!!!!!!a necu moci dve da kupim............moracu 4 za svaku bebu po dve......za mleko i za vodu..... a ne znam jos uvek nadam se da cu ovih dana saznati ali posto su dvojajcani moguce da budu seka i bata!jesam li ti rekla da me ova leva bebica vec gurka u stomaku?pravi bal na vodi,ljubim ih ja obe!osetila sam je vec u 12 nedelji!dok ovu drugu tek pre nedelju dana!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    xaxaxaxaxaxaax ja umirem od smeha ja sam mislila dude a ne cucle za flasicu axxxaxaxxaax.
    Misici slatki ja sam Balsu osetila u 11-oj nedelji i rekli su mi kad osetis bebu pogledaj odmah muzevljevu sliku i ja budala pogledam i dete isti otac cak i ne zna ko mu je majka...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Hahaha a dude.....jao jesi blesava.....hahahama necu dve kupicu ima deset duda ))))))) jao jedva cekam da krenem da se pripremam tamo negde od maja meseca,pa kupovina pa spremanje sobice....posto se uskoro selimo iz pazove(neznam gde)ja bi vec pocela sa spremanjem ovako moram da cekam i lepse vreme i da se preselimo

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a sta selite se u neki veci grad ili drugi stan?molim te kupi im nove dude!!!!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ne idemo u vecu kucu(najverovatnije u nove banovce!u grad se nebi vratila ni da mi plate!ja zelim mir i opustenost a to nikad nisam imala u gradu kod mojih dok sam bila!san mi je da imam kucu sa ogromnim dvoristem i puno cveca(cak zelim i svoju bastu da imam a mozda bih i krave muzla(ovo za krave je sala) volim prirodu i uzivam u njoj!jedva cekam prolece!a ti odakle si?ja sam iz bg!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    rodom iz Priboja ali sam u Bgd od 99-te razmumem o cemu pricas ja bih se sad vratila u Priboj ...samo da pobegnem iz Bgd ocajan je ...NS je jedna od opcija.

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lep je i bgd kad je lepo vreme i kad nema guzve...a to je retkost!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    poznajem bogdana mamuzica iz pazove ...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ja nepoznajem nikoga..bar ne po imenu!ovde smo 2 godine muz je rodom iz batajnice tako da retko koga znamo ovde.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    xaxaxaxaxaxaax ja umirem od smeha ja sam mislila dude a ne cucle za flasicu axxxaxaxxaax.
    Misici slatki ja sam Balsu osetila u 11-oj nedelji i rekli su mi kad osetis bebu pogledaj odmah muzevljevu sliku i ja budala pogledam i dete isti otac cak i ne zna ko mu je majka...
    Jaaaaaoo, up.... se od smeha!!!!!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove