+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Spavanjac

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Spavanjac

prvih mesec dana Balsa je imao nocne obroke potom je dete spavalo celu noc a ja ga nisam budila jer mi je to bilo suludo,ujutro se budio oko7i tad nam je pocinjao dan,tako je bilo narednih 9 meseci dete zaspi u 21h produbi se u 7h i super.Medjutim sad imamo problem ma nije to problem vec neka zbrka zaspi u 21h a probudi se u 22h i tad nastaje zurka.Zeli da se igra puzi,skace po meni ujeda me kao mazi se trazi da jede prevrce ,trazi usisivac i zaspi u 1h .ta akcija traje dovoljno dugo da se zapitam sta je problem i da li je problem .Preko dana uredno spava posle obroka ali je od 17h do 21h budan.
    Sta mi je ciniti?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Potrudi se da ga vratiš u raspored na koji je navikao. Kupanje, melkce i spavanje. Ako se probudi, lezi pored njega, ne pali svetlo, pevaj,pričaj, zaspaće. Oni se menjaju, tvoj Balša više nije beba. Nedaj mu da spava kasno popodne, neka se predveče izigra. Inače, imala si sreće sa njim u prethodnim mesecima-dete za poželeti!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ma to su ti mali prevaranti, stalno nesto novo smosljaju. Gledaj da se mnogo ne razigra pred samo spavanje, jer onda hoce tako da se rasize,
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a danas uvodim novu metodu u 21h u krevet nema igre...zaista je sladak kad se probudi u 22h bas tad mu se igra sa igrackomkoju nece da pogleda preko dana i bas tad se rasprica smeje ljubi se sa mnom ujeda skida mi rajf...kazem mu da mora da spava pa cemo kad se probudi ici kod djoleta (pas ispred zgrade) i tad pocinje da laje ava va va.
    I kako mu odoleti onda se i ja raznezim i poljubim ga 1000 puta.

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Kod dece se menja taj neki ritual spavanja...ja mislim da bi bilo dobro da ga navikneš da po danu manje spava, npr.samo jednom, jer ako sam dobro shvatila on spava više puta na dan???
    Bolje je nek spava manje po danu pa će onda više po noći... a i kad se probudi u 22h, jbg. šta da ti kažem, znam da su neodoljivi, ali pokušaj da budeš istrajna u tome da je vreme za spavanje, pa nek i oplače malo koje veče, jer ako ti se navikne na kasnu večernju žurku, teško tebi ))))
    ...deca su ukras sveta...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    "kao"vraca se u normalu danas je spavao od 12 h do 13 h pa je zaspao pre 20 minuta i sad se ceka cenim da ce zaspati veceras oko 22h ali da ce celu noc spavati.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove