+ Reply to Thread
Strana 1 od 3
1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 24

Tema: Zajednički život pre braka?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010

Zajednički život pre braka?

Šta mislite o tome? Meni je lično žao što to nismo iskusili. Bolje bi se upoznali i verovatno ne bi ostala sa njim, ali to može da se gleda i kao jedan bezbrižan i manje ozbiljan uvod u pravi zajednički život sa svim malim i velikim problemima koje on donosi. Glavni problem kako skupiti pare za neko putovanje, kako otići na koncert, nema pravog kuvanja i svako sprema za sobom...

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja sam ZA. Malo se izludite zajedno, nauzivate, priviuknite na navike lose i dobre svog partnera. Pa ako Vam ide, onda moze da se razmislja i o sledecem koraku, deci, braku... Mada mislim da papir trpi sve i da taj dokument uopste nije bitan za srecu.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    zivela sam sa deckom pre braka bilo je ok,putovanja,ludovanja,i tad sam znala sve njegove mane ali sam mislila da ce se promeniti a mislim da vecina devojaka tako razmislja.ZIveli smo dovoljno dugo ssami bez dece i da imam zensko dete i da trazi da zivi sa deckom nikad joj ne bih dozvolila.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Zašto?

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    PA ako te uopste pita za dozvolu!
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao emadora Pogledaj post
    PA ako te uopste pita za dozvolu!
    xaxaxaxaxa bas tako,blesava si

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Srna Pogledaj post
    Zašto?
    posle cu se raspisati,ali recimo jedan od razloga sto na zensko padaju svi kucni poslovi.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    zasto mislite dace ga bolje upoznati ako bude zivela s deckom?to da ce traziti dozvolu od roditelja nece ,ali je greska u startu.Ako su studenti ko ce uciti,ici u nabavku,placati racune i odakle?Ko obavlja zenske poslove sve je u pocetku sjajno sve se deli ali posle 7 dana nastavlja da radi devojka a muskarac je naprasno zaboravio kako se pere sporet usisavanje ili to radi dugoooo .
    Kako ce devojka postici rezulate na faxu,napredovati,druziti se...kad se krene u zajednicki zivot ni jedan muskarac nije ljubomoran do prvog izlaska devoje sa drugaricama a potom se sve menja.
    Kad zivi sa roditeljima ima oprano,opeglano,skuvano,njeno je da daje rezulatete,moze da se zabavlja ali nema obavezu da ujutro misli sta ce se doruckovati,rucati i kako pregurati dan.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    a onda ono pitanje ako pocne da zivi sa deckom i shvati da nije on pravi sta onda vrati se kuci,posle nekog vremena nadje novog pa jovonanovo?

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Znaš kako peva Bob Dylan "Times are changing..." Ni to nije neuobičajeno. Naravno, sve je stvar zrelosti. Moji prijatelji žive zajedno, oboje studiraju s'tim što je on dosta stariji od nje i nešto je naknadno završio. Lepo su se organizovali, ona nekad skuva, on opere suđe, ona je ta koja je još detinjasta i voli izlaske,putovanja...on je opominje da uči itd. Ma super im je. Svađaju se, naravno kao i svi ostali.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove