+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 24

Tema: Zajednički život pre braka?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    sve je to slatko ali kad dodje dete sta onda?ako se ne uozbilje i jedno i drugo ...dete je velikaaaa stvar ali velika ...kazem vamsvoje misljenje jer sam iskusila to .Ima prednosti nije da nema ali da se ponovo nadjem u toj situaciji nikad ne bih pristala na zajednicki zivot,ima prednosti ali ima i mana.Mozda je mojproblem sto sam mane videla ali nisam sebi htela da priznam vec sam prelazila preko njih ali cvrc nema nazad.
    Ja sam razumem babe kad kazu ne daj se skroz drzi do sebe imaj svoje tajne nekad precuti budi mudra a sve se to uci e pa ja to nisam naucila.
    Ne mogu da se pozalim putovali smo isli gde nam padne na pamet stvarno je bilo dobro ali sve treba 3 puta meriti pa seci.
    Mora muskarac da bude stub domacin,pre neki dan sam mu rekal da sam se udala a ne ozenila i da nosim njegovo prezime ako zeli da se zamenimo ponovo cemo se vencati tj.ja cu se ozeniti makar cu znati da sam musko.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Srna Pogledaj post
    Zašto?
    mozda mislis da je to super jer nisi probala ali veruj i da si zivela sa njim pre braka pa da ste se razisli i to je stres ,a oni su jako mudri ne pokazuju sve odmah.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Pa ja sam ZA zivot zajednicki pre braka... Ali razumem i sta prica zoranabat u vezi ovog ako cerka ode da zivi sa jedniom, pa to pukne, pa onda drugi, treci... Nije ni to to!
    Evo mi jos ne zivimo zajedno,ali imali smo prilike da budemo sami, da se oraganizujemo oko poslova u kuci i sl. i nama ide super... MV je vredan, hoce i po kuci da uradi (uzasno je pedantan) i da spremi nesto za jelo... E sad, da ne planiramo da se uzimamo cim budemo imali prilike (citaj kad finasije dozvole) nikad ne bih zivela sa njim tako radi reda... Mislim na ono kao imamo prilike ajd da zivimo zajedno a brak i sl. nikad se ne spominju...
    Last edited by MaliZvrk; 02-04-2011 at 20:52.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    mozda mislis da je to super jer nisi probala ali veruj i da si zivela sa njim pre braka pa da ste se razisli i to je stres ,a oni su jako mudri ne pokazuju sve odmah.
    Tu se slažem sa tobom,moj suprug nijednom nije povisio ton dok sme se zabavljali a mogu na prste da izbrojim koliko je puta izgubio kontrolu i pobesneo na nekog drugog ispred mene.

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    nemam sta dr.reci sem APSOLUTNO se slazem sa zokom i za ne poverovati i ja sam bas pre par dana pomenula recenicu
    da sam se udala a ne ozenila
    nemam ja nista protiv svega toga i mi smo ziveli pre svega ovoga zajedno al
    ko zmija je krio neke stvari, kazem ja zole ko da si ti ja i obrnuto
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ma zmija krije noge ali ima jezik moj nije imao jezik sve je bilo ok ali kako dodje dete ja ne znam sta se s njim desilo on je postao ne zmija vec azdaja ima noge ne dve vec cetiri a jezika milion .

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    slatko ti mene tesis ma moj do sad jos i izdrzljiv al brate mili
    tri sata treba da ga sutiram u dupe da bi podigao maicu sa poda koju je bacio pre tri dana i baci u prljav ves
    sta da ti pricam dalje
    a pre "da" je bio takva vrednica takva picajzla
    vidim ja po tebi kako se meni pise
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Aug 2010
    svi su isti ja sam odlucila da snimim ono sto mu pricam svaki dan i kad dodje vece posto obicno uvece pricam da pustim cd i nek slusa .

Datum pristupanja
    Aug 2010
    eh ima svasta ali sta sad?kako promenitikoji je nacin?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    sta promeniti ?nista i nikako?ja mom kazem uradi toi to on od 3 stvari uradi desetu koju nisam pomenula ...i sta ja da radim nem atu popravke kad bude imao 100 a dozivece jer je flegma i ne nervira se ujedace se za dupe.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove