+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 26

Tema: Reci hvale!

Super Moderator YUMAMA's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Draga Zorana,

Vas predlog cemo imati u vidu kada (uskoro) budemo sredjivali forum. Svi vasi predlozi su nam dobrodosli!

Lep pozdrav!

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Evo i ja da vas pohvalim... Super je sajt, super su zenice koje su ovde
    Samo nam fale temice...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    hvala Zvrku i Barbarici na temam mad ase neke ponavljaju ali svakako nam nije dosadno!

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Pa toliko su pomesane teme, i neke uopste ne mogu da se nadju...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ma pisi gde sta stignes...

Junior Member Misica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Sajt je fantastičan i pratim vas odavno.... samo reči hvale. Pretplaćena sam i na novine, odavno....
    E sad, forum... Hm... slabo posećujem jer je malo konfuzan. Teme su razbacane i često se u njima ode off topic... krene se, recimo, od davanja sirupa do čišćenja nosića ili od flašica do pelena... Mislim da bi bio mnogo posećeniji da je uređeniji. Eto, jedna dobronamerna kritika.
    Postala sam mama!
    Mamina duša mila, Isidora, ugledala je svet 09.03.2010.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Mislim da smo svi srećni jer se KONAČNO javio neko od administratora!!!!Hvala YUMAMI za mesto gde smo se okupile.Hvala i forumašicama ,a one znaju koje su,kada preprodismo krizu i ostadosmo ovde....Živeo ovaj forum....

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao Tea Pogledaj post
    Mislim da smo svi srećni jer se KONAČNO javio neko od administratora!!!!Hvala YUMAMI za mesto gde smo se okupile.Hvala i forumašicama ,a one znaju koje su,kada preprodismo krizu i ostadosmo ovde....Živeo ovaj forum....
    Potpisujem!
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mi često skrenemo sa tema zato što smo se opustile i ćaskamo o svemu i svačemu! Ono što mene zbunjuje je što na ovom forumu nema cenzure, pišeš šta hoćeš, možeš čak i da reklamiraš proizvod. Ne znam kako je na ostalim forumima ali na jednom ne možeš ni velikim slovima da pišeš zato što to znači da "si ljuta", administratori prate postove i odmah reaguju ako neko napiše nešto neprimereno. (www.ana.rs)

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao Srna Pogledaj post
    Mi često skrenemo sa tema zato što smo se opustile i ćaskamo o svemu i svačemu! Ono što mene zbunjuje je što na ovom forumu nema cenzure, pišeš šta hoćeš, možeš čak i da reklamiraš proizvod. Ne znam kako je na ostalim forumima ali na jednom ne možeš ni velikim slovima da pišeš zato što to znači da "si ljuta", administratori prate postove i odmah reaguju ako neko napiše nešto neprimereno. (www.ana.rs)
    Ovde je opušteno,možemo zaista da ćaskamo-zato ovo i jeste pravi forum za mame.Nekada kuckamo u žurbi pa nije svaki post idealan.U tome i jeste draž ovog foruma,zato što nije sve složeno i možemo svugde o svemu a da za to ne dobijemo opomenu.Nema svađi već samo sučeljavanja mišljenja.Prođite malo kroz druge forume i slatko ćete se nasmejati -i pored silnih administratora uspeju da se propisno izvređaju.Ako je neka tema već obrađivana,kažu ti da čitaš već postojeće postove od pre dve godine....Ovaj forum je jednostavno DRUGAČIJI i dobro je da nikom ne padne na pamet da ga menja...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove