+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 10

Tema: Noć u komadu :)

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Noć u komadu :)

Drage moje, postoji li neki način da naučim bebu da prespava noć bez buđenja?
    Kako sam prestala da dojim, ona se budi , pa, ponekad i tri puta u toku noći, a dva puta minimalno!
    Dok sam dojila, budila se jednom ili nijednom, a sada svako malo...eto je...i dam joj flašicu ali popije malo i opet zaspi!
    Spavaju li vaša deca celu noć, i kada su počela?
    Mislim, nije mi teško ustati, i ona stvarno lepo spava i nema potrebe ni da je nosim ni tome sl. ali u svakom slučaju bi bilo lepo kada bismo mogli da preguramo noć bez buđenja ili sa jednim buđenjem pred zoru kao pre...
    Ako imate neki savet, sva sam se u uho pretvorila

i još da dodam, njoj je sad 8 meseci...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    najbolja foraje da joj das malo vode to je navika od dojenja.
    od moje drugarice cerka se panasala ako sofi,znam da su oni ustajali ponude joj vodu i spavanjac.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    mi smo imali srecu Balsa je prvih mesec dana imao nocne obroke a posle ne od 21h do 7h je spavanjac.
    Ali kad smo bili kod mojih spavao je sa mnom i sad imam proble da legne spava ali kad mu ispadne duda odmah skace i moram da ga prenesem kod mene nije svako vece takav ali znam kako ti je...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    najbolja foraje da joj das malo vode to je navika od dojenja.
    od moje drugarice cerka se panasala ako sofi,znam da su oni ustajali ponude joj vodu i spavanjac.
    A kako misliš vode, po noći??? umesto mleka???

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ona nije gladna to je sad navika,jer si dovoljno vremena dojila a njoj je bilo super probudi se ti je uzmes oseti toplinu ma sva se istopi,e sad nema toga tako da kad se probudi ne uzimas je vec ponudis vodu das dudu ako koristi ,nema price ,nema svetla.
    Kazem ti kako su oni radili i uspeli su nema budjenja.
    Jer njoj je divno spava probudi se ti je uzmes podojis,poljubis verovatno se sva useceri.

Datum pristupanja
    Oct 2010
    ma nema više maženja, uopšte je ne uzimam po noći, ona jede i nastavi spavanjac ali već je vreme da se nauči da spava celu noć...bilo bi lepo da kao čovek i ja otspavam, ima godina kako nisam prespavala noć...u trudnoći pred kraj nisam mogla, a otkako se rodila budim se po nekoliko puta, te da je pokrijem, te da jede!
    ali kažem ti, kad se probudi, popije 50ml mleka i opet zaspi, ne možeš reći ni da je gladna jer da jeste popila bi više, zar ne???

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    ma nema više maženja, uopšte je ne uzimam po noći, ona jede i nastavi spavanjac ali već je vreme da se nauči da spava celu noć...bilo bi lepo da kao čovek i ja otspavam, ima godina kako nisam prespavala noć...u trudnoći pred kraj nisam mogla, a otkako se rodila budim se po nekoliko puta, te da je pokrijem, te da jede!
    ali kažem ti, kad se probudi, popije 50ml mleka i opet zaspi, ne možeš reći ni da je gladna jer da jeste popila bi više, zar ne???
    ma oni su mali zajebanti,ja da ti kazem...Vuk se budi da bi me poljubio ( kad spava sa nama a to je sve cesce,znam ne valja al sta cu) onda se okrene i zaspi,vazno da je mene razbudio,probudi se ustane uzme caj koji mora da bude tu do kreveta,popije malo i opet zaspi i tako zurka citavu noc a ima 15 meseci...bolje i mirnije je spavao sa 10 nego sad,budio se mozda samo jedanput...valjda sad i u snu ustaje,prezivljava sve dnevne ludorije!!!! ko zna,mada ja i kad ga vidim da ludi okrenem se i nastavim da spavam,on se smori kad vidi da niko ne obraca paznju,uzme dudu i nastavi spavanjac...tako da mihajla nema tu pravila,kao vreme je da noc odspava u komadu,oni se menjaju stalno....

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    ma oni su mali zajebanti,ja da ti kazem...Vuk se budi da bi me poljubio ( kad spava sa nama a to je sve cesce,znam ne valja al sta cu) onda se okrene i zaspi,vazno da je mene razbudio,probudi se ustane uzme caj koji mora da bude tu do kreveta,popije malo i opet zaspi i tako zurka citavu noc a ima 15 meseci...bolje i mirnije je spavao sa 10 nego sad,budio se mozda samo jedanput...valjda sad i u snu ustaje,prezivljava sve dnevne ludorije!!!! ko zna,mada ja i kad ga vidim da ludi okrenem se i nastavim da spavam,on se smori kad vidi da niko ne obraca paznju,uzme dudu i nastavi spavanjac...tako da mihajla nema tu pravila,kao vreme je da noc odspava u komadu,oni se menjaju stalno....
    ma znam da su zajebanti, lopovčići pravi... ja sam je isto odvikla od toga da je uzimam, a kod nas u krevet ni slučajno, jer ako joj se to osladi onda teško nama! ma ostaje mi onda samo da se nadam da će sama od sebe početi da spava "u komadu", mada stvarno nemam prava da se žalim, nisam uopšte neispavana, ali još jednom kažem, bilo bi lepo prespavati noć bez buđenja!

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ma samo jednu dve noci da prespava sa vama i najebala si,da izvines na izrazu ali da sam napisala samo J ne bi imalo pravu tezinu!!!!!!!!!! hahah,no ja imam kao opravdan razlog zasto je u nasem krevetu,naime Vuk je jako visok,iako smo dusek od krevetca spustili na najnizi nivo,moze ako se vise nagne da ispadne,a ko sto reko ima jako zive snove,stalno skace ali bukvalno pa sam se plasila da ne ispadne iz krevetca,a na zalost ne mogu krevetac da primaknem krevetu posto ima neki okvir ( nas krevet) i tako smo osudjeni da spava sa nama!!!!!!!

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    Drage moje, postoji li neki način da naučim bebu da prespava noć bez buđenja?
    Kako sam prestala da dojim, ona se budi , pa, ponekad i tri puta u toku noći, a dva puta minimalno!
    Dok sam dojila, budila se jednom ili nijednom, a sada svako malo...eto je...i dam joj flašicu ali popije malo i opet zaspi!
    Spavaju li vaša deca celu noć, i kada su počela?
    Mislim, nije mi teško ustati, i ona stvarno lepo spava i nema potrebe ni da je nosim ni tome sl. ali u svakom slučaju bi bilo lepo kada bismo mogli da preguramo noć bez buđenja ili sa jednim buđenjem pred zoru kao pre...
    Ako imate neki savet, sva sam se u uho pretvorila

i još da dodam, njoj je sad 8 meseci...
    iskreno nisam bas pametna....osim da bas bas bude umorna...evo moj sin sad ce 3 godine i jos se budi nocu(da popije malo sokica:losa navika)ali sta znam nebudi se kad je bas bas umoran.np.kad nespava preko dana.ali mislim da je ovaj rezim za tvoju bebu previse ioak je ona jos mala.mislim na ovo da nespava posle podne.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove