+ Reply to Thread
Strana 3 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 55

Tema: Za mog nikolu

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    nikole nema pa nema jako grubo zvuci ovo sto kazem,ali treba im dovesti medije,kao sto su oni bili okrutni i nesavesni.To je ta trominutna medicina.

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    slažem se...ja bi im dovela i medije i još bi ih tužila...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Isla sam da trazim vanredni inspekcijski nadzor i uputili su me direktno na Ministarstvo. Hocu ja da objavim i u medijima,, cisto da se malo digne prasina, sli sumnjam da ce bilo ko da odgovara.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao emadora Pogledaj post
    Isla sam da trazim vanredni inspekcijski nadzor i uputili su me direktno na Ministarstvo. Hocu ja da objavim i u medijima,, cisto da se malo digne prasina, sli sumnjam da ce bilo ko da odgovara.
    nažalost, i ja sumnjam da će iko odgovarati, ali vredi pokušati, da ništa drugo bar da im se sledi govno u guzici (izvinite mi na izrazu)! Nemoj da odustaješ, pokušaj da zadovoljiš pravdu, možda će ti to bar donekle dati olakšanje, kad budeš znala da su kažnjeni oni koji suza to krivi, pa da ništa drugo, nek otkaz dobiju, mada bih ja sve te doktore i ala doktore u zatvor...ili još bolje na giljotinu!
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Nisam cula da su pricali na TV-u, jer mi nismo jos nista objavili javno. Mali Zvrku na kom kanalu su pricali i sta?
    Stvarno nisam sigurna na kom kanalu ali radi se o novom gripu... Nije to to, pogresila sam, dete iz Bosne koje je rodjeno sa anomalijama umrlo je od novog gripa... Tako nesto rekose...
    Rekoh nisu valjda sve obrnuli i izjavili tako...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    guraj stvar dok neko ne odgovara!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Isla sam u Dom zdravlja kod Zastitnika prava pacijenata i objasnila o cemu se radi i da zelim se izvrsi vanredni inspekcijski nadzor i da zelim uvid u deciji karton. Ona mi je mrtva hladna rekla da mogu ja sve to da uradim, ali da je bolje da postedim sebe dodatnog povredjivanja, jer u principu necu nista da postignem. Ja nisam mogla da verujem da mi ona koja kao stiti nasa prava to kaze. Posto sam ostala odlucna u svoojo nameri, ona mi mi odgovori da sve sto imam napisem i prilozim dokumentaciju i to posaljem, pa cemo videti. I sta mogu da ocekujhem? Oni se svi medjusobno pokrivaju.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    nek se pokrivaju to je njihovo ali tvoje pravo je da pogledas i da ides dalje svi treba da odgovaraju...na kraju krajeva mozes da se pozoves na milion stvari a za pocetak podseti je da ta curka radi na mestu koje se zove zastitnik prava pacijenata sta god to znacilo i da ces i nju da tuzis ...i pitaj je da li ce moci da spava posle svih tih glupih izjava.

Junior Member anita ljubicina mama's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Moja dobra drugarica se porodila carskim rezom i dobila blizance a sutradan je umrla. Obdukcija je obavljena na sudskoj medicini a rezultati ce biti za 2-3 meseca. Jednostavno niko ne zna kako se to desilo i zbog cega. Trudnoca je bila normalna i nije bilo nikakvih komplikacija. Ono sto zasigurno znam je da "vrana vrani oci ne vadi". Svi lekari i sestre clanovi su lekarske komore i medjusobno se pokrivaju tako da su sudski procesi protiv njih unapred osudjeni na propast.Ja bih volela da je drugacije i da u ovoj drzavi stvari konacno krenu na bolje.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    na zalost niko ne odgovara a trebalo bi...mada ko zna kakav im je san!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove