+ Reply to Thread
Strana 2 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 55

Tema: Za mog nikolu

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Jao strasno stvarno,neznam ni sama sta osecam ...bes,ljutnju,tugu,uzas stvarno mi je muka lekara koji kupuju diplome i igraju se sa nasim i zivotima nase dece,posle ovakvih dogadjaja plasis se da odvedes dete kod doktora i kad kaslje jer kakvi su umesto da lece oni ....iskreno saucesce stvarno neznam sta bih jos rekla jer nista nemoze ublaziti takav bol....uz tebe smo....

Junior Member anita ljubicina mama's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    tuzno... moje saucesce.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Primi moje iskreno saucesce...budi jaka..

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Tuzno je to sto deci sa posebnim potrebama umesto da posvete vise paznje, jer njihovo urodjeno stanje to zahteva, lekari se ne potrude da urade ni neke najosnovnije analize. Stalno sam se susretala sa komentarima da je on malo "kilaviji" od normalne dece. Da je neko samo hteo da ga posle dana i dana provedenih u dispanzeru posalje na odeljenje, gde bi ga ispitali kompletno, verovatno bi uspeli da ga spasu. Ali, u principu nikoga nije bilo briga.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    emadora, izvini sto pitam ali jer to za tvog Nikolu pricaju na TV-u?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ne postoje reci utehe strasno je sta se desilo bez obzira da li je dete sa posebnim potrebama ili ne, sta je sa lekarima sta je sa Hipokratovom zakletvom,da li neko u ovoj jebenoj Srbiji nesto radi,ko daje tim ljudima dipolome?
    Dete je koliko znam dovoljno dugo bilo sa temperaturom da li se neko zauzeo ako nista drugo da ispita uzrok visoke t?

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Nisam cula da su pricali na TV-u, jer mi nismo jos nista objavili javno. Mali Zvrku na kom kanalu su pricali i sta?
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ma nasi lekari su ti cudo. Jedan kaze uradi samo rezultate za Crp, njen kolega popodne su cudi sto nije uradjena kompletna krvna slika kako bi imao celokupan uvid. Ja kazem uradicu komplet krvnu sliku, a on odgovori u fazonu ma ne treba. I sve me teraju da idem privatno da radim, jer njihovoj laboratoriji treba bar dan-dva da obrade rezultate. Ja im pricam da dete ne moze da jede, da se gadi, da je malaksalo, a oni opet se izbece na mene da je to sve normalno kada toliko dugo ima temperaturu. Doktorka na pdeljenju se cudila kada ga je videla da ga niko nije poslao ni na kakva ispitivanja.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    cudim se ja sto sam laik a ne strucno lice....a sta sad...da li mislite da se obratite medijima?

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao emadora Pogledaj post
    Ma nasi lekari su ti cudo. Jedan kaze uradi samo rezultate za Crp, njen kolega popodne su cudi sto nije uradjena kompletna krvna slika kako bi imao celokupan uvid. Ja kazem uradicu komplet krvnu sliku, a on odgovori u fazonu ma ne treba. I sve me teraju da idem privatno da radim, jer njihovoj laboratoriji treba bar dan-dva da obrade rezultate. Ja im pricam da dete ne moze da jede, da se gadi, da je malaksalo, a oni opet se izbece na mene da je to sve normalno kada toliko dugo ima temperaturu. Doktorka na pdeljenju se cudila kada ga je videla da ga niko nije poslao ni na kakva ispitivanja.
    PA krvna slika bi trebala biti prvo na šta te upute u slučaju zdravstvenog problema takvih razmera kao što je bilo u vašem slučaju... Pisala si o tome zar ne, temperatura nije spadala nikako???
    Ma ja ne mogu da se načudim, što kaže Zoranabat, ja laik pa mi nije jasno...
    Čuj, ne treba krvna slika???
    Strašno, ja ne znam zaista šta bih drugo rekla!!!
    ...deca su ukras sveta...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove