+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 12

Tema: Kako začiniti vezu???

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Kako začiniti vezu???

Drage moje, ponekada imam osećaj da smo ja i moj dragi mallkice zapali u kolotečinu!
    Imate li neki recept da malo začinimo taj naš odnos? (ne mora biti strogo seksualnog tona)
    Šta vi volite da radite sa svojim muževima, mislim kako provodite slobodno vreme skupa, nedelje i tako to?
    Nemam ideje šta bismo interesantno mogli da radimo...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    sex traje pola sata i prodje a sta sa ostalim delom dana ,noci?xaxxaxaxa...razgovarajte,pitaj ga sta se promenilo kod njega recista kod tebe,da li te voli kako te voli,da li on ima utisak da ste upali u kolotecinu,idite kod prijatelja nasmejte ste..napravite haos ,golicajte ste,posvadjajte se ,zagrlite se jako da pukne i eto nema kolotecine.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    pola sata||?????!!!! hmmm!!!!! hahaha,e da stvarno,mi ( mm i ja) uvek zivnemo kad organizujemo neko druzenje,malo se opustimo zezamo,popijemo po koju...i te svadje,pa makar iscenirane su super!!!!! malo se svadjamo pa grlimo....pa onda neko vece uz picu i koka kolu pa uzivancija!!!! ja to tako resim\!!!!!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    lapsus xaxxaxaax nisa htela da budem gruba..ajde nek traje koliko traje ....ali sednes i kazes ajde bre sta je s tobom kao da smo u braku 10 godina ajde malo da zivnemo!

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    lapsus xaxxaxaax nisa htela da budem gruba..ajde nek traje koliko traje ....ali sednes i kazes ajde bre sta je s tobom kao da smo u braku 10 godina ajde malo da zivnemo!
    cccc,da je to video tvoj muz sigurno bi rekao da si bila gruba!!!!!!!!!!1 hahahahahah

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Ma sex k'o sex, nisam neki ovisnik , mada nije ni da ne volim... ali smatram da to ne čini vezu...
    Mislim, uvek smo funkcionisali na tom planu, a i na drugim uglavnom, mada osećam da nam nešto nedostaje u poslednje vreme!
    Ni sama ne znam šta...
    Družimo se, idemo kod prijatelja i dolaze oni kod nas, ali pošto naši prijatelji uglavnom još uvek nemaju decu, imam osećaj da nam u nekom trenutku ponestane tema za razgovor.. ja bih o Sofiji mogla pričati ceo dan, i plašim se da nekada smaram ljude :/
    iako je svi stvarno vole, i i sami o njoj pričaju...
    A što se tiče nas dvoje, ma možda je to i zbog ovog vremena, ja zimi nemam volje ni za šta... ali zato kad dođe leto, pa more, pa Sofi još malo poraste... ima da haramo gradom a i šire

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ti sa prijateljima mozes da pricas i o necemu drugom mi imamo bracni par koji su dobili bebu 18 dana posle nas...sad kad nam dodju u goste prvih pola sata je prica o deci sta je novo sta je dobro gde smo bili bla bla bla,posle smo sa decom ali su druge teme ,moja komsinca ima sina 15 meseci i mene malo smrato sto kad odem kod nje ona prica o detetu sta je jeo ,kad je zaspao,ali slusam....tako da ti je moj savet da manje pricas o detetu a bavi se drugim temama,kazem ti prijateljski mozda nekog i smaras tim pricama ali ljudi slusaju.
    A znas i sama da svaka majka voli da pirica o svom detetu ,i nekako kad se rodi dete nestanu price o garderobi,sminci,cipelama,torbama,ajde probaj da to promenis.

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Pa znam da smara, zato to i ne radim, ali ni pre nisam bila tip koji voli da vodi tipične ženske priče garderobi, cipelicama, torbicama i tome sl.
    Imam jednu drugaricu sa kojom sam uvek imala o čemu da pričam, ali ona je otišla u Beč da živi i mnoooooogo mi nedostaje, jer za mene nema osobe kao što je ona, koja je umela da razume i da bude uz mene i kada mi je bilo sve med i mleko, a i kada je bilo suprot tome...
    pričamo i sada preko skajpa, ali nije to to ...
    a sa ostalima, pa slažem se ja u biti sa svima, i sa svima nađem neke teme za razgovor, ali su ljudi pomalo konzervativni i stidljivi u ovako malim sredinama, a ja sam stvarno opušten lik i volim da kažem sve što mi je na pameti i da se šalim, a plašim se da to ljudi ne razumeju kako bi trebalo!

Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja sam uvela pravilo slicno ko ti zoranbat,o deci sa prijateljima ukratko i posle prelazimo na neke druge teme...ma ja volim drustvo,obozavam da spremim neku klopu,bocku ma bilo sta da se okupimo,igramo jamb,karte,zezamo se ma bilo sta,a onda drustvo ode a ja i mm se zagrlimo i on gleda film,ja citam nesto i srce mi je puno!!!!!!!! naravno imam i srece da imamo par prijatelja koji nam bas prijaju kao i mi njima!!!!!!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    skarler hvala ti za ovo zoran(bat)...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove