+ Reply to Thread
Strana 3 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 31

Tema: Kašice

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    yuvitanu!kako god da se pise..jbg!
    mantao ih je do god ipo dana mada sam mu ja i od 5 cini mi s emeseca uvala!jer pre nisam smela od svekrve nije mi davala!njene gluposti!ali prvo sam mu dala sokic yuvitanu sa dva meseca kad je imao! od sangarepe pa posle 3 sam pocela sam kasicama!i veruj mi mislim da je to najveca greska koju sam napravila!sto sam mu dala tako rano sokice!jer evo i dan danas samo od mene hoce da pije vodu kad mu neko drugi da nece vristi!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    MA bitno da je on ziv i zdrav A kad si krenula da mu dajes, manje bitno... Ja sam bre sa 4m pojela prvi pasulj xD Hahahah, baba mi dala.. Keva htela da je ubije...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    hahaha pa to ti kazem sta smo mi sve jeli i pili pa smo zivi i zdravi!samo neka se jede lepo!da ga slikas i da nam okacis sliku da ga vidim kako se umusio kad mu budes dala da rucka!

na ovom kompu nemam mojih slika postavicu da me vidis kolika sam................

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ok

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Mi smo do sad jeli sargarepicu, tikvice, pirinac, kasicu sa graskom, kukuruzom, pirincem, srgar., piletinom... Onda jabuke, breskve... Breskve sa plazmom... Sokice svakojake...

Ma papa sve...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    odlicno!ja jedva cekam moji bebironcici da pocnu da jedu!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Navodnik Orginalno postovao Tea Pogledaj post
    Evo me opet na početku..posle pet godina drugoj bebi uvodim čvrstu hranu....Ponovo dileme...Hippove ili Milupine instant žitarice?Ili prvo stara dobra jabuka jer malena ima bebeći zatvor ?
    Najbolje stara dobra jabuka i breskva koje su sada sveze i zatvor ce nestati kao rukom odnesen. Od kasica i instant zitarica ogranici se na domace proizvode, veruj mi, bolje su (da ne spominjem da su i jeftinije).

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja sam iskreno vise za Hipp ili Milupu, ili pak Nestle... Nase mi mnogo vise smrde i odvratnijeg su ukusa... Mada sve sama pravim, kupila sam do sada mozda 2-3, cisto eto, akd me je mrzelo da pravim... Sokice nekad pravim sama, nekad mu kupim onaj Nestle a nekad Next 100% onaj... Ma pije sokice od svega...
    Sve i jede, samo mi se mrsti na teletinu...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Neka je ziv i zdrav. Zacinite mu malo tu teletinu, moj srednji je tako voleo. Skuvano skoro kao za odrasle.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pokusacu Mada i teletinu samo zbog njega kupujem, mi ne volimo bas...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove