+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 31

Tema: Kašice

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    mi koristimo Milupine zitarice, i poceli smo sa njihovom rizom, sada koristimo one sa 7 zitarica, po principu gde god vidis retku kasu ti zitarice ubaci Sve ostalo, slatko i slano sama pravim. Ne dajem kupovne sokice, sama rendam jabuku, pa cedim... (sokovnik sam nedavno poslala bogu na istinu), krusku isto tako. Vreme je za novi sokovnik...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    kod mene kad je stani pani kasica iz teglice ali sam primetila da je skapirao da to nije ukusno kao sto i nije bljutavo je tako da se trudim da uvek imam skuvano....a 7 zitarica je vrhunska kasica.

Datum pristupanja
    Feb 2011
    Probala i nisam sigurna da sam tako integralna ja sama... neka, pravim detetu zdrave osnove... Plazmu sam stavila na cekanje, bojim se kada je okusi nece hteti nishta drugo, bice mu bljutavo, kao sto sam i bananu uvela kao 6 ili 7 namirnicu, prvo sam lupila po jabukama i povrcu.

Datum pristupanja
    Feb 2011
    da vas pitam, a koliko kolicinski dete jede, dok ide - ide? Neke moje prijateljice kazu da njihova deca jedu oko 10-15 kasicica, a mi slistimo cenim duplo. Do sada jos nije odbio hranu u stilu - dosta je - ne mogu vise, a ja se trudim da napravim vise, pa ako ostane - u teglicu. Nekad mu stomak bude tvrdddddd kada jede pa pomislim da se napucao - nema gde vise a on i dalje zeva?! Igor ima 6,5 i nesto preko 8kg, a aktivan je za dve bebe, valjda sve potrosi.

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    neopterecuj se! dete nek jede koliko moze.ako ima mesta da stane u stomacic on ce da rucka.pa da igra izvlaci iz njega kalorije pa je posle gladan.cuti dok hoce da rucka.ovaj moj zvrk moram varjacom da jurim a mrsav je kao stap...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja sam za to da se kasice prave... Nije to neki posao...
    Mi krecemo za 8 dana sa njima, jedva cekam

Datum pristupanja
    Oct 2010
    8 dana?jao kad pre secam se kao da si se juce porodila!neka je sa srecom da lazica rucka punoooo i da bude ono prrrrrr da mu prija hranica!
    i ja sam za spremanu a ne za kupovnu medjutim ja nisam stefiju do 5 meseca nista davala osim kupovnih!svi znate zasto.....da nepricam ponovo!
    moj savet daj mu nesto slano prvo....na primer sangarepu ili nesto slicno....ili sta vec ti mislis da je ok za prvu kasicu!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa da, sad cemo 4 meseca, dosta samo mleko, smucilo se i njemu i meni
    Krenucemo sa sargarepicom pasiranom, pa cemo dodati jos svasta nesto... Mada do sada je lizao i sos od gulasa, i slane ustipke, i dzem, i ne znam sta jos, i odusevljen je, tako da mislim da ce sve jesti Jedva ceeekaaaam Da vidim to... Ima da snimam prvo probavanje kasice

Mada, sada sam toliko skepticna sto se tice kupovine povrca po pijacama, jer sta se sve uvozi, uzas, a kod mojih baba jos nema sve..
    Koje su inace najbolje kupovne?

Datum pristupanja
    Oct 2010
    prosetaj se pijacom!trazi babe sa marama i kod njih kupuj povrce i voce za lazu!jer oni prrprodavci sigurno nenose marame i kecenje i nelice na seljake kakvi ustvari jesu!max i ostale radnje izbegavaj ne samo zbog laze nego i vas!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ma znam, ja nista kazem ti ne kuoujem osim luka i sargarepe, posto to ide u dosta jela... A kazem ti, babe obe mi imaju baste u selima, pa cekam da kod njih bude svega.. P.S. Koje si kasice kupovala Stefiju?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove