+ Reply to Thread
Strana 1 od 4
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 31

Tema: Kašice

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Kašice

Evo me opet na početku..posle pet godina drugoj bebi uvodim čvrstu hranu....Ponovo dileme...Hippove ili Milupine instant žitarice?Ili prvo stara dobra jabuka jer malena ima bebeći zatvor ?
    Last edited by Tea; 01-09-2011 at 17:32.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    hahaha,mij sin ima 14 meseci i ja sam sad vec sve zaboravila o tim pocetcima....koliko se secam ja sam pocela sa sokicima od jabuke i mrkve,a sigurna sam da sam se ja odlucila za Milupine zitarice,Hippove slatke teglice ( slane nije hteo da jede,a i ja sam mu kuvala,a slatke je voleo)....

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja glasam za jabuku i milupine zitarice!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    mi smo počeli sa rižom, pa mrkvica pasirana, pa onda krompir... i tek onda jabuka... a u međuvremenu i sokići, mi smo birali jabuku za početak...
    kažu da bebe teže prihvate povrće ukoliko im se da voće prvo, mi smo zato krenuli sa povrćem, mada Sofi ništa do sada nije odbila da klopa, prava je izjelica
    ...deca su ukras sveta...

Datum pristupanja
    Jun 2010
    u da,u pravu je Mihajla i meni su govorili za tu foru prvo povrce pa voce,stim da sam ja nakon par dana od sokica od jabuke i pasirane dala komb jabuke i mrkve pasirane,i odmah nakon 2-3 dana krenula krompir,pa krompir mrkva itd.....ja zaista nisam imala problema u smislu da nece da prihvati hranu,sve je jeo...i danas je to tako,stim sto sad mangup zna sta vise a sta manje voli da klopa pa ja na kvarnjaka kad je bas gladan dam mu ono sto bas i ne voli i obrnuto....

Datum pristupanja
    Oct 2010
    ma i mi smo srećni što ona hoće stvarno sve da klopa, i što, hvala Bogu, nema nikakvih alergijskih reakcija na namirnice koje sam joj do sada dala...
    nego, ne znam koje žitarice smem da dam, nisam našla te milupa, ali sam kupila neku mešavinu žitarica pa ne znam da li je to baš za nju dok je još mlađa od godinu...
    koje ste vi davale?

Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja sam uvek samo milupine,pocela sam sa rizom pa kasnije riza i kukuruz onda banana sa rizom,voce sa rizom,7 corn,buterkeks milupin takodje,i neki cokoladni sa zitaricama.....on i sada za dorucak jede milupine zitzrice,jako su zdrave i ja cu se truditi da ih sto duze jede,a da ima i corn flex milupin za decu preko godinu dana i to voli stim sto se sad to mesa sa mlekom a ove za mladji uzrast idu sa vodom...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    ja sam uvek samo milupine,pocela sam sa rizom pa kasnije riza i kukuruz onda banana sa rizom,voce sa rizom,7 corn,buterkeks milupin takodje,i neki cokoladni sa zitaricama.....on i sada za dorucak jede milupine zitzrice,jako su zdrave i ja cu se truditi da ih sto duze jede,a da ima i corn flex milupin za decu preko godinu dana i to voli stim sto se sad to mesa sa mlekom a ove za mladji uzrast idu sa vodom...

hej a da te pitam... zašto baš te milupine? mislim, jesu li po nečem bolje od drugih ili je to samo stvar izbora?
    I kada si počela Vuku da ih daješ? mislim sa koliko meseci?

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Moj mali je jeo Milupu.Atako su bezukusne.I ja sam kao beba jela Milupu.Tradicija?????Ja njega jurim da jede isto kao sto su mene...Milupa ili genetika...ha...ha..ha?Cula sam da su Hippove ukusnije.Na njihovom sajtu ih hvale i naglasavaju da su u pitanju namirnice organskog porekla.

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    hej a da te pitam... zašto baš te milupine? mislim, jesu li po nečem bolje od drugih ili je to samo stvar izbora?
    I kada si počela Vuku da ih daješ? mislim sa koliko meseci?
    hmm,sta znam nekako sam tako tada odlucila...i milupa je organskog porekla kao i hippove ...otac mog dobrog prijatelja koji zivi u nemackoj radi u nekoj firmi koja razozi meso i ostale namernice koje se koriste za spremanje hippovih kasica,sto slatkih sto slanih pa mi je pricao kako su stvarno profi,sve je vrhunski iskontrolisano....ovo sam tek onako napisala,setila se... a sa milupom sa krenula,sad da te ne slazem sa 5 meseci,koliko se secam...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove