+ Reply to Thread
Strana 1 od 7
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 62

Tema: Kontrakcije

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Kontrakcije

Kako da prepoznamo prave kontrakcije???

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Po nessnosnim bolovima .

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    kao da te boli stomak nisko jako prejako uzasno i bol se javi traje kratko i nestaje cimpocne da te boli meri na koliko minuta te boli?Da te ne boli sad?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    Kako da prepoznamo prave kontrakcije???
    kad je tebi termin?

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja to nisam ni docekala,a stalno sam bila u pripravnom stanju i na kraju ne znam kako to izgleda,ali moja sestra koja se porodila pre dva meseca,pozvala me je usred noci i rekla da to boooliii i da je vreme,tako da prepoznaces....

Datum pristupanja
    Aug 2010
    bolje sto ne znas to je strasno...ja se divim zenama koje kazu da ne boli tak jako i da ima gorih bolova mene je ubijalo.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    meni je recimo oporavak posle carskog bio super,skoro pa me nista nije ni bolelo...kazu neke zene koje su se tako porodile da je to cudno,njih je kao bolelo...individualna stvar,a i prag bola varira...tako da,barbarika opusteno,dodje,prodje a ti dobijes najlepse bice na svetu tvom!!!!!!

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    bolje sto ne znas to je strasno...ja se divim zenama koje kazu da ne boli tak jako i da ima gorih bolova mene je ubijalo.
    Koliko znam, porođajni bolovi su jedni od najjačih bolova koje možemo da osetimo. Meni je smešno kada se žene prave hrabre i lažu da ih nije bolelo, to se možda desi jednoj u sedam hiljada. Jedino što je različito između bolova na porođaju i nekih drugih bolova je psihičko stanje. Ja sam bila potpuno izgubljena, ni na nebu ni na zemlji, kada sam se porađala. I, još jedna stvar je super kod porođajnih bolova - kada se porođaj završi - oni nestaju (kao da je neko kliknuo na delete).

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao Rossana Pogledaj post
    Koliko znam, porođajni bolovi su jedni od najjačih bolova koje možemo da osetimo. Meni je smešno kada se žene prave hrabre i lažu da ih nije bolelo, to se možda desi jednoj u sedam hiljada. Jedino što je različito između bolova na porođaju i nekih drugih bolova je psihičko stanje. Ja sam bila potpuno izgubljena, ni na nebu ni na zemlji, kada sam se porađala. I, još jedna stvar je super kod porođajnih bolova - kada se porođaj završi - oni nestaju (kao da je neko kliknuo na delete).
    Mislim da nisi u pravu sto se tice toga da se zene prave hrabre i lazu... Svako ima drugaciji prag bola, i drugacije podnosi bolove... Tako da o tome ne mozemo da sudimo...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    kad je tebi termin?
    31januar-1februar... Ma bolelo me malo u kicmi dole i donji deo s tomaka, ali tek tek, kao kad treba da dobijes, znaci bas malo, ne mogu ni bolom da ga nazovem, vise kao neprijatan osecaj... i trajao je tipa pola sata, pa se smirio malo, pa posle opet... i posle sam zaspala....

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove