+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Simptomi trudnoce

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010

Simptomi trudnoce

Koji su vasi simptomi trudnoce? Da li su se pojavili i pre saznanja da ste u drugom stanju ili tek posle?

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Mene je boleo stomak malo, kao kad treba da dobijem... I bila sam ubedjena da cu dobiti... Bas takvi simptomi, indenticni...
    Kasnilo mi par dana, bol i dalje isti... Kasnilo mi 7 dana, i dalje isti bol... Ja uradila test, ka ono + ... I sutradan uradim jos jedan da budem sigurna... Isto +... Posle 4 dana sam otisla kod lekara, naravno privatno jer kad sam zakazala mesta bilo tek za 20 dana a ja nisam mogla toliko da cekam...

I taj mali bol u donjem delu stomaka na pocetku, tih 10ak dana su jedine muke i tegobe koje sam tokom cele trudnoce imala, Bogu hvala...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Barbarice, jesi li imala bolove u grudima kao u pms -U? ja se svaki put ponadam ali ništa.....

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Drage dame, ja sam nova na forumu. Imam pitanje. Dobijam redovno, na 26 do 28 dana. Medjutim, poslednja menstruacija trajala je samo dva dana, krv je bila malo braonkasta i tamnija i bila je normalna (ni obilna, ni oskudna i izvinite sto sam detaljna). Nakon toga, sve je bilo normalno. Posto imam aplikaciju na telefonu, kada pratim plodne/neplodne dane (a momak i ja se pazimo, ne koristimo kondome, ali se pazimo) grudi su pocele da me bole na dan kada je bila ovulacija i od tada ne prestaju... pritom se javio i blagi bol u donjem delu stomaka. Trebalo bi da dobijem do 4.08.... Ne znam da li sam komplikovano objasnila, ali bih Vam bila zahvalna za savet i da li je neka od Vas imala slicno iskustvo... Pozdrav

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove