+ Reply to Thread
Strana 2 od 6
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 54

Tema: Anksioznost

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    joooj hvala ti... nemam decu jos uvek... Verovatno ce da mi prepisu neke lekice
    Ma da svesna sam i da je iz glave i svesna sam da je dosta simptoma zbog toga ali dugo traje i vec ne mogu vise...
    : *

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    samo hrabro i ne predaj se,ne misli u tom pravcu da ne mozes nego samo kako ces da patosiras i rasturis taj problem koji ti ne da da normalno funkcionises....znas nekad bes zavrsi pola posla....tako ja kad nesto hocu da promenim kod sebe,prvo se naljutim na problem i u besu ga resim....sad cekam dan kad ce taj bes da proradi pa da konacno skinem ovaj par kilograma viska!!!!!!!!!!

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    pa sta ti se konkretno desava,tj kako izgleda taj napad?
    draga moja moja bivsa komsinica ima isti problem samo sto ona to ima dosta dugo
    no da ti skratim muke
    zena je to dobila zahvaljujuci prevelikom stresu i to se odrazilo na njenu cerkicu citaj (plasi se za devojku od 22 god pa je ne pusta nigde iz kuce )
    no ima leka
    zena je na svoju ruku uzela iz vitalisa lekic YIN i mogu ti reci da je vrlo brzo od nekoga ko je bio u stadijumu da ne sme da izadje iz stana pocela da setka oko zgrade i uziva u prirodi
    koliko znam lekic je na biljnoj bazi i iskrena da budem ja sam ga ponekad znala popiti zbog silnih sresova na poslu itd ... smiri opusti itd a en stondira
    da ne shvatis pogresno ...
    vodi racuna o lekicima koje ti daju lekari ...ljubim te jer ova zena je sem leka za srce apsolutno pored YIN-a Izbacila sve iz upotrebe
    jer je na neke cak imala i ne zeljene reakcije

nije to nista strasno sto ti se desava ...i u danasnje vreme je naj normalnije samo ljubim te pazi se NASIH LEKARA i raspitaj se za ovaj lekic ...ne bi ti ga pomenula da mojoj CECI nije pomogao
    LJUBIM TE I DRZIM fige da sve bude ok
    i love to love just let me

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Joooj hvala ti mila puno... Ma ne pijem nista od lekova, prepisala mi je Zoloft ali gomila lekara mi je rekla ni slucajno da ne pijem to, cak i ovi privatnici gde sam isla kod njih rekli m ida niposto ne dozvolim da me truju lekovima!
    Ma i meni se skupilo sve zivo pa je verovatno nekako moralo da izbije...
    Videcu kako ce da bude dalje pa mozda vidim i ja za taj lek
    Ako budu ok rezultati stitne zlezde poslace me u Bg na neku kliniku... Jer sam i smrsala mnogo a kazu da verovatno ima veze sa anksioznoscu...

Hvala ti jos jednom, mnogo znaci necije razumevanje i podrska! <3

Datum pristupanja
    Dec 2010
    veruj mi da znam kako ti je , Ceca moja nije mogla ni guzvu u kuci da podnese bas najbolje, pa je mene non stop i samo mene zvala da joj dodjem
    tako da znam kroz sta prolazis ...
    LM nisam ti rekla i da moja Cecilija ima sve ukupno 25 kilograma sa krevetom tj imala je, al od kako je pocela da pije lekic pocela je i da jede i da se polagano goji
    samo procunjaj po netu malo o tome ... jedino sto znam je da je meni taj lek hiljadu puta znao da pomogne ( pomenuh bas gore zasto i zbog cega ) a ne stvara zavisnost ...
    sad jedino je malo nezgodno sto kosta negde oko 1000 dinara kutijica al jbg ako pomaze zasto da ne ...
    u svakom slucaju ako mogu ikako da ti pripomognem samo vici ...
    a sto se svega ostalog tice MILA MOJA
    pusti malo drugima da brinu mala su tvoja ledja da sve svaljujes na njih uradi nesto sto samo tebi prija malo sebi daj lufta
    ipak sebi moras biti najbitnija
    LJUBIM TE PUNO I DRZ' SE sto bi se reklo ...ako nista dr.imas nas

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    A jer joj bolje sada???
    Ma nije bitna sada cena, i onako sam pukla za neke glupe lekove koji nemaju vezu sa ovim... I na lekare i svasta nesto...
    I meni smetaju i guzva i buka, i svasta nesto al citala sam da je to normalno za anksioznost...
    Jbm li ga vise, valjda ce da bude bolje... mora!

<3

Datum pristupanja
    Dec 2010
    Ceca je sad od osobe koja nije smela apsolutno nista dosla do osbe koja uredno sa svojom cerkicom seta po zemunskom keju
    ponekad se proseta i oko kvarta sama ( al kazem ti njoj je trebalo jaaako dugo da nadje taj lekic)
    sad joj je kuca puna drustva i uvek se smeje sama sebe gura napred a i ima hrabrosti ponekad pomislim vise od mene
    jedino sto jos uvek ne sme jeste to da sedne s nekim u kola... mislim s nekim koga ne poznaje dovoljno dobro
    sve ostalo za razliku od onog sto sam ja upoznala pored nje ( strah od grmljavine,strah od ovorenog prostora,raznorazne psihofobije,strah cak i od neke hrane ...itd GOMILA IH JE BILO ) SAD je zenica i po daleko lakse podnosi al bas bas sve
    i kako ona kaze KUNE SE U TAJ LEKIC kaze da njega nije bio ne bi smela do prodavnice da ode
    al opet ti kazem ona to jaaaako dugo nosi sa sobom
    a moje iskustvo sa lekicem je bilo sl...
    u momentu kad sam bila na granici sa pucanjem zivaca (raznorazni problemi i posao ) pa cak sam dolazila do toga da budna sanjam kako davim koleginicu koja je teski maler i baxuz
    popila sam jednu tableticu ... i tako se lepo opustila da me za sve al bas bas da ne kazem sta bolelo
    lekic jednostavno samo opusti tu silnu napetost koju duuugo trpas u sebe (bar je na mene tako reagovao )
    u svakom slucaju da te ne forsiram ja sa tim potrazi kazem ti negde na netu slobodno
    ja za to chudno imam samo lepe reci (posto je i majka pila -koja je inace zahvaljujuci lekarima bila navicena-posle smrti njenog brata na bromazepam) i kaze da joj je i te kako taj lekic pomogao ...
    sad uopste ne pije nista za zivce niti za smirenje i mnogo bolje podnosi stresove jer od bromazepama je bila sva slogirana ...sa ovim lekom je bila NORMALNA BRE ZENA

ja ti kazem opet samo reci hvale bas za taj lek i to bas za CECIN slucaj... a jos je i na boljnoj bazi ...
    tako da bas te briga procunjaj jos malo po netu i moja preporuka ti je go 4 it
    p.s
    ja jos uvek imam par tabletica ZLU NE TREBALO

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Pronjuskala sam malo po netu i bila do apoteke al to su kapsule a ja ne mogu da ih progutam, a kaze apotekarka da ne smem da ih otvorim pa da popijem... A to mi je jos jedan glupi strah od malena, strah me da se ne zadavim... :/

Jao svaka cast kad se izborila sa svim tim fobijama i strahovima... Bas mi je drago da je bolje jer znam kakvi su to problemi...
    Ni ja ne smem da sednem u tudja kola, samo sa mV... Ni busom ne smem da se vozim :/

Hvala ti na vremenu da mi ispes sve ovo <3
    Last edited by MaliZvrk; 01-12-2011 at 15:30.

Datum pristupanja
    Dec 2010
    hmm vidis i ona je imala isti problem sa kapsulama ALI IDENTICAN
    al je nekako dok sam ja bila pored nje progutala jednu (na neki nacin je sama sebe ubedila da mora to da proba jer joj je jedina sansa da ce joj pomoci -tako mi je prepricavala iz dana u dan ) ... pa svaki sl. put kad je pila zvala je nekoga da bude pored nje ,ne daj BOZE da se nesto desi da moze neko da joj pomogne
    i sad ih pije najnormalnije
    ne znam moja preporuka ti je da pokusas pored DRAGOG ili nekoga kome jaaako puno verujes NA NEKI nacin da popijes kapsulicu ona se toliko prvi put plasila da joj je trebalo 3 sata da popije jednu a pride mi je skoro i ruku smrvila posto je mene drzala za ruku
    al kazem ti zahvaljujuci iskljucivo tome ona je sad poprilicno bolje
    ne znam sta da ti kazem kako bi jos mogla da ti pomognem ...sem da ti kazem ako nesto zatreba slobodno me vikaj ...tu sam ja non stop

Senior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Joooj eto... Ja se plasim jer sam se kao mala zadavila sa necim i mogu da progutam one sitnije al kapsule ne mogu... :/
    A kad je neko pored mene ja nikad necu da je progutam... meni je lakse kad sam sama...
    Uf tesko tesko...

<3

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove