+ Reply to Thread
Strana 1 od 5
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 48

Tema: Epiduralna anestezija

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Epiduralna anestezija

Da li ste je uzele; da li bi ste je uzele kada dodje porodjaj...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    nemam iskustva ali imam zamerku na epidural.i nikad ga nebi uzela.cak ni da mi plate.iskreno to je samo moje misljenje.....ja koja nepodniosim bol....hehehe pre bih isla na carski....ne zato sto se plasim vec sto nosim blizance pa me je strah za njih ne za sebe.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja nisam sigurna. U nekim zemljama je to standardna procedura i moraš da potpišeš ako je ne želiš. Sa druge strane, kod nas se jako malo čini da se ublaži ženi bol.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja nesto ne bih smela da primim. Sve imam utisak da ne bih mogla da se ponasam prirodno. A i koliko su nasi anesteziolozi i ginekolozi obuceni za porodjaj sa epiduralom ne znam.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    e pa danas sam bas isla do zemuna da se raspitam oko te procedure
    cisto da imam back up plane
    DEVOJKE MOJE odabir lekara je30.000 + anestezija za koji mi nisu rekle koja je cena
    sad dal da imam back up plane ili da stisnem zube ????
    i love to love just let me

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    kako su bezobrazni, nemam reči! Trideset hiljada kažeš? Za šta? Kakav ti specijalan tretman dobijaš za to?!
    Užas, užas, užas... Eto zašto ginekolozi ne štrajkuju,kaplje im sa svih strana...
    Treba svima zapušiti usta ovom informacijom kad pričaju, jao, bela kuga!Jao, zemlja starih!

Datum pristupanja
    Dec 2010
    eeee mila moja ...ja usla u porodiliste reko da se raspitam samo da vidim dal mogu da imam taj back up plane ( za svaki slucaj ) kad ono
    moras na ctg kod lekara ...IZABIR LEKARA ( sapatom mi je devojka rekla se placa 30.000 ) kad sam je pitala jel me taj lekar poradja nije znala sta da mi kaze
    ja reko ok ...a da odradim ctg privatno i sve to ...sto treba ( prvi ctg) pa dodjem kod vas sa recenicom ocu tog lekara ( iako nemas predstavu ko je kakav ) devojka me pogledala bledo
    samo je jos jednom ponovila odabir lekara je ( TIIIHO KROZ ZUBE ) 30.000 ako cete porodjaj sa epiduralom mora da se najavi minimum mesec dana pre da bi uspeli sve da organizujemo posto mi nemamo anesteziologa a anestezija se placa ko svaka dr.anestezija
    MOJ DRAGI NISTA SKONTO NIJE a ja sam skontala sl( ako pljucnes dobre pare mozda se i porodis kako treba)
    i aj sad nek mi neko kaze jesam li ja luda sto hocu da imam back up plane ...tj za svaki slucaj ...
    al OVDE TO NEMOZE ...kako lepo kazu izmedju redova i s oprostenjem
    PLATI PA SE KLATI
    jos je devojka pomenula nekog iz vlade, zaboravih ime , kaze" oni su nam tako namestili malo je nezgodno pricati o tome .." al eto
    ja reko dobro koliko bi me izasao porodjaj ovde
    kaze bez epidurala ili sa????!?!?!
    opaaa znaci mozes i da biras ...
    ej bre odakle da odvojim 30.000+ dal su oni normalni ..a u gak neidem nema sanse (svi kazu da je opsta klanica) i sta sad
    p.s
    inace sam pored moje ratobornosti jaaako osetljiva i ne podnosim da se neko dere na mene nedaj boze neko da se izdere na mene za vreme porodjaja ili cu da cmizdrim ko degen ili cu da polomim pola porodilista pa sad vidi ... dal je bolje u gak itd gde su mi rekli da chak samaraju devojke (moja kuma se porodila tamo uz par samara )
    ili da nekako nakrpim 30.000 ili da samo stisnem zube i idem bez epidurala ??? SAVET ???

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ja bih ti preporucila bez epidurala, nije tako strasno, a i zaboravis brzo. Ne znam,moja iskustva sa porodjaja su stvarno ok, nisu bili nesto narocito bolni, a i trajali su od 1 do 6 sati. E, sad svako je prica za sebe. Ali, 30000 je mnogo...
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Dec 2010
    ma i ja se razmisljam debelo iskreno receno

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zverka Pogledaj post
    e pa danas sam bas isla do zemuna da se raspitam oko te procedure
    cisto da imam back up plane
    DEVOJKE MOJE odabir lekara je30.000 + anestezija za koji mi nisu rekle koja je cena
    sad dal da imam back up plane ili da stisnem zube ????
    moj savet ako je sa trudnocom sve ok stisni zube nije toliko strasno!i ja bi stisnula zube sa mojim blizancima ali mi doktori nepreporucuju,za njihovo dobro!javi sta si odlucila.kad ti je termin?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove