+ Reply to Thread
Strana 5 od 5
PrviPrvi ... 3 4 5
Prikazivanje rezultata 41 do 48 od 48

Tema: Epiduralna anestezija

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    da moram da potvrdim za to kanta.ulje!i ja sam ga koristila posle porodjaja.i ja sam trcala kroz hodnik samo jedan dan.

Datum pristupanja
    Oct 2010
    zverkic koliki ti je rok za placanje tog lekara i epidurala!?

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    mila moja ja sam sve to platila posle porodjaja
    a ako ti se potrefi da ti je TAJ lekar slucajno dezurni uopste ne placas nista
    tj placas samo anesteziju
    al kazem znaci uopste mi nije zao niti jednog dinara meni je sve proslo sjajno i pamticu sve sa velikim osmehom na licu
    jedini belaj sam imala sa grudima i to samo zahvaljujuci babicama koje su bile zaduzene za bebe
    al doca me je obilazio par dana posle svega ...sa sve lepim savetima i osmehom na licu i iskreno DA SE SRETNEMO SAD NEGDE izljubila bi ga samo tako
    lekara i anesteziju je suprug platio sutradan ako se ne varam ili dan posle ...
    sad vise ni ne pamtim al VERUJ MI ISPLATILO SE
    samo ako ces tako ZAPAMTI DOBRO ....IME I PREZIME LEKARA
    DR.MILAN PEROVIC on me je licno porodio a ne babice i stvarno je bilo sve u najboljem redu
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Oct 2010
    zverkic sutra cu ja da se raspitam u zemunu sve pa cu i karton da odnesem u silerovu jer ovde u batajnici mi idu na zivce.em je dr nesposobna ostalo da nekomentarisem.ako ni to neuspe boga mi ja odo kod privatnika!meni svekrva preporucuje nekog dukica kaze on je odlican bla bla...fala lepo znam ja te njene preporuke.ja bi najradije kod neke zenske osobe.da brate mili mogu sve da je pitam!jes da su ovi nezniji ali pre cu kod zenske sad.al videcemo sta mi budu rekli.

Datum pristupanja
    Dec 2010
    pazi ako ti treba neko da ti " vodi trudnocu " u silerovoj svi hvale stefanovicku - mada ja sam bila kod nje ...ona je mene jednom pregledala i to je sve samo popunjavala papire
    al odgovara na sve zivo sto te interesuje bez problema zena je voljna da ti pojasni i poprica s tobom o cemu god
    a ako ti treba dobar ginkic - neko ko ce da te porodi ...ja ti savetujem gore pomenutog
    COVEK JE STRUCAN I LJUBAZAN i voljan kako on kaze sve da prodje u najboljem redu a nezan toliko da ne mogu da ti opisem ne samo sto se pregleda tice nego uopsteno
    ima covek i pristup i sve
    pazi stvarno nebi nikad nikome mogla da preporucim lekara ili ti bilo sta dr. al ovo je stvarno vredno bilo BAR STO SE MENE TICE i para i svega
    jer nemogu ti opisati koliko znaci kad imas nekog ko stvarno vodi racuna o tebi i ko ima toliko uljudan pristup
    ja kad sam dosla u porodiliste sve dr. su bile ko na traci s oprostenjem ( svako pregleda ) svako cacka mene je pogledao jedan- dva doktora dok ovaj nije stigao
    kako je dosao odma istog momenta TOTALNO DR.PONASANJE PREMA MENI ko da sam NE ZNAM TI JA disina cerka
    ne mogu ti opisati
    nego ...pricaj ti meni jel ima neki dobar pedijatar u batajnici ...preporuci mi nekog ( ko mi je blizi od silerove ) ja sam ti sad u banovcima
    nama se blizi prva kontrola - danas smo napunili 17ti dan ...a jos uvek ne znam kod koga da otvaramo karton i to sto sve treba cak ni gde bi na kontrolu

Datum pristupanja
    Oct 2010
    u batajnici je dr lekovic dobar.moj stefi je kod njega.pre je bio kod dr majkic mada je ona otisla negde drugde da radi.mada bolje cerkicu da odvedes kod zenskog doktora vise ce ti objasnjavati i pokazivati sta i kako od ovog dr.mi se uskoro selimo ne znam gde pa cu morati da menjam dr tamo gde se preselimo.ako ces u bataji vidi jel ima slobodnog mesta kod starije doktorke ona je isto super(javljam ti za prezime jer ga neznam)mada ona nikad nema sl.vremena niti sl.mesta mada ipak pokusaj.ako ne ovaj lekovic nije los ali ipak je muski dr...sto s emeni licno nesvidja za malu decu.sutra idem da pr.inekciju i uzimam karton iz bataje i nosim u zemun probacu kod ove sto si mi rekla nadam se da ce me prim iti kod nje.kako napreduje mala sonjica?pozic

Datum pristupanja
    Dec 2010
    nema razloga da te ne prime
    nego ona ti radi utorkom ako se ne varam i to jedan utorak pre jedan posle podne
    sonjica je pocela da zaje.ava malo je stomacic muci - nisu jos uvek grcici al mi sve deluje ko da jesu
    mada ko zna ...al kad joj se ne spava ne spava joj se i tacka mala ce biti tvrdoglava na majku ljubi je ja

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Ja sam definitivno za epidural. Prvi put sam pririodno i imala sam traumu da je malo falilo da nemam vise dece,medjutim ovo se slucajno desilo. Celu trudnocu sam imala kosmare plakala zbog te traume,a sada drugi put sam primila epidural i osecaj je fenomenalan. Prvo jeste da ti ne osecas noge i sve to ali tacno osecas sve sto se desava unutra i kada krece i kad treba da guras prosto neverovatno,izbacila sam ga za sekundu ,nisam ni secena i uzivala sam u porodjaju i sada je to za mene jedna divna uspomena ... Samo treba da se slusa sta ti babica kaze i nema greske izbaci se dete za sekund. Pritom sada nije besplatan samo u DM nego i u visegradskoj. A inace epidural u nabavci njima kosta oko 1000 dinara,sramota sto toliko naplacuju. pozdrav

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove