+ Reply to Thread
Strana 2 od 5
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 48

Tema: Epiduralna anestezija

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    termin krajem marta oko 28 mog al bice ranije (takav je osecaj)
    smisljam premisljam ...al mislim da cu znati sl.nedelje kad odem na prvi ctg u zemun pa bas da vidim KOLIKO SU PRIJATNI ti koje moram da podplatim,mislim koliko su prijatni bez para
    i love to love just let me

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ok!javi mi koliko su prijatniji u zemunu!

Datum pristupanja
    Dec 2010
    OBAVEZNO detalje javljam posle prvog ctg-a
    za sad sam cula samo reci hvale ...al dok ja to ne vidim svojim okama nema nista
    NEVERNI TOMA sta ces

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    pa kakva nam je drzava neverni toma je svuda oko nas sa srecom )))

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Da boli, boli ! To znaš i velika si cura. Ali taj bol nestaje kad se završi porođaj i preplavi te takva sreća da ne poveruješ! I dete te okupira skroz naskroz. Ne znam kakve su ti mogućnosti, to moraš sama da odlučiš, ali da znaš da će ti trebati puno para za dete kad se rodi... Ja sam platila jednu patronažnu sestru da mi pomaže prvih desetak dana, jer sam imala nekih problema pa sam ležala. Tu znam zašto sam dala novac jer je žena negovala dete, moju ranu, masirala grudi i olakšala mi taj prvi period.

Datum pristupanja
    Dec 2010
    ma iskrena da budem ( sa vama mogu tako ) razmisljam se i premisljam samo iz jednog razloga
    bol nije problem dodje prodje stisnem ja zube mogu da istrpim al
    dragi mi muz nije potrosio ni cvonjka za opremanje deteta i za dete a kamo li za mane jos mu je problem da proseta sa svojom trudnicom pa je nabio u kucu
    a kad je tako onda moze da pukne pare na epidural i ovako njegovu platu ne znam na sta on trosi
    ako me razumete
    sve sam sama pripremila uz pomoc moje majke njega i njegovih nigde u prici nema ( ko da je donator ) kad moram da lajem
    a tako sam mogla i sama
    e to mi je jedino zasto razmisljam dal ili ne
    a pride i kuce nije jos uvek izbacio iz kuce - jos nismo dovezli kolevku koja je kod mojih jer on ima vremena pa po ceo dan visi na jbn kompu a ako pricam
    i ako skrenem paznju onda je odma haos ...
    eto zasto razmisljam ...i definitivno mislim da kazem .ebe mi se ocu epidural i gotovo a ti obezbedi pare ...mada kako je ...bice da bi i to morala sama od moje crkavice

Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Drage moje,prva trudnoca mi je,tek 10ta nedelja i vec sam razmisljala o tome,mislim da je ovde u Parizu to normalna procedura,ali mislim da cu ipak da se porodim prirodno! Ja sam mislila da prilikom porodjaja mnogo boli dole,ali su mi prijateljice objasnile da mnogo boli ili stomak ili ledja,bas sam blesava ali sta cu kada ne znam! Tako da cu sada probati prirodno,pa cu videti kako prodjem i onda cu znati sta cu kada dodje drugo strah me je od tog 'ne osecanje' dela tela i napinjanja napamet,mislim,tako sam bar cula! Zelim svima sve najbolje i sto je moguce bezbolan porodjaj

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ma za vas tamo nema problema, bar ste 15 godina ispred naseg zdravstva. Ja sam za prvi porodjaj morala da kupujem i konac za zasivanje, a o lekovim i injekcijama da ne pricam. Ali, sta ces bie su sankcije.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao zverka Pogledaj post
    ma iskrena da budem ( sa vama mogu tako ) razmisljam se i premisljam samo iz jednog razloga
    bol nije problem dodje prodje stisnem ja zube mogu da istrpim al
    dragi mi muz nije potrosio ni cvonjka za opremanje deteta i za dete a kamo li za mane jos mu je problem da proseta sa svojom trudnicom pa je nabio u kucu
    a kad je tako onda moze da pukne pare na epidural i ovako njegovu platu ne znam na sta on trosi
    ako me razumete
    sve sam sama pripremila uz pomoc moje majke njega i njegovih nigde u prici nema ( ko da je donator ) kad moram da lajem
    a tako sam mogla i sama
    e to mi je jedino zasto razmisljam dal ili ne
    a pride i kuce nije jos uvek izbacio iz kuce - jos nismo dovezli kolevku koja je kod mojih jer on ima vremena pa po ceo dan visi na jbn kompu a ako pricam
    i ako skrenem paznju onda je odma haos ...
    eto zasto razmisljam ...i definitivno mislim da kazem .ebe mi se ocu epidural i gotovo a ti obezbedi pare ...mada kako je ...bice da bi i to morala sama od moje crkavice
    znas sta posle ovog posta da sam na tvommestu ja bih rekla da je 50000 a ne 30000 ....

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    moj je stvarno setao sa mnom,sve sto smo kupili to je bilo idemo zajedno,krevetac kad se montirao nije bio tu radio je tako da sam ja slusala jadikovanja majstora kako ne moze da se ozeni a ima 40 god ,kucu,kola,posao...kolica kupilki smo retro jedna jer su se njemu dopala a druga jer su se meni dopala bio je protiv ljuljaske ali je na kraju pristao ina to i sad sto kupim nema zamerke ali kupujei on...secam se kad sam se porodila tad je zasita bio divan po tom pitanju ode po uloske i kupi bebi igracku,necu da se gresim ali tad ej bio za pozeleti ..ali sad....

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove