+ Reply to Thread
Strana 4 od 4
PrviPrvi ... 2 3 4
Prikazivanje rezultata 31 do 40 od 40

Tema: Oko cega se najvise svadjate?

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Hm... Pa do sada po ovim silnim forumima 99% zena kenja po muzevima.. Pa zar je moguce da bas ni jedan ne valja...

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    STA DAL JE MOGUCE ma moguce je ...SVI SU ONI PRASICI ...
    salu na stranu ...jbg zakacio ih je takav talas...verovatno bi ih hvalili kad bi pripomogli tamo gde treba da pripomognu
    i love to love just let me

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2011
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    ja jako volim zene koje kazu da im je brak sjajan a onda iz vedra neba cap i pada razvod tu zena puca i kaze kako vise nije mogla da izdrzi...zar je svrha braka menjati sebe a ne praviti kompromise...ne kazem da zena ne treba da se menja ali koliko zena toliko i muskarac.
    Nisi uopste razumela poruku. Menjanjem sebe ti ustvari menjas njega i ne samo supruga vec koga god pozelis.
    Ja sam 12 godina u braku i ovakav brak pozelela bih svakom.
    Zajedno u svemu i zajedno protiv svega.
    Kompromis je za politicare.

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2011
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    Hm... Pa do sada po ovim silnim forumima 99% zena kenja po muzevima.. Pa zar je moguce da bas ni jedan ne valja...
    Skroz si u pravu.
    O tome da li valja ili ne razmislja se pre nego sto postane muz.
    MOJ SUPRUG JE SAVRSEN.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ako bi ja odlučila da se menjam da bi izbegla svađe i krize u braku, onda bi to morala da bude korenita promena. Pitala ja jednom supruga šta to treba ja da menjam kod sebe, a on će meni "Sve!"
    Čekaj malo, pa zašto si se oženio sa mnom?!
    Znam da je to rekao u afektu, ali eto, nisu ni oni imuni na kritike!
    Bar moj nije. Kritikuje me svakodnevno, ali ne primam toliko k'srcu. Ja sam brak i zamišljala kao spoj dvoje ljudi koji se vole, cene i koji su baš tako zajedno u svemu i protiv svih.
    Međutim, kad su krenuli prvi problemi tada je i zrelost pala na ispitu.
    Uostalom, ovo je ženski forum i možemo tu i tamo da se požalimo jedne drugima. A vi srećnice, negujte, mazite i pazite svoj brak!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao demilans Pogledaj post
    Nisi uopste razumela poruku. Menjanjem sebe ti ustvari menjas njega i ne samo supruga vec koga god pozelis.
    Ja sam 12 godina u braku i ovakav brak pozelela bih svakom.
    Zajedno u svemu i zajedno protiv svega.
    Kompromis je za politicare.
    ne kapiram kako ti menjajuci sebe menjas njega...?????

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    ma zole to je onaj TUPAVI FAZON ..." ja cu biti fina i savrsena -mozda on to primeti pa ce i on biti bolje " s oprostenjem
    JES sijo mi ga djura .... kako kaze moja drugarica ... pamprcaaaak oce ...
    i love to love just let me

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao demilans Pogledaj post
    Skroz si u pravu.
    O tome da li valja ili ne razmislja se pre nego sto postane muz.
    MOJ SUPRUG JE SAVRSEN.
    I moj, i ne bih ga menjala nizasta na svetu!!!!

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    svaka krpa nadje zakrpu, svi su oni, na neki nacin, po nasoj meri. Ovde smo podelile neke stvari oko kojih imamo nesuglasice, ali to je mali procenat, ako smo u zdravoj vezi. Dok god nema zlostavljana, fizickog i psihickog, rasprave, koje su konstruktivne, vrlo su korisne jer treba da nam poboljsaju zajednicki zivot.
    Ni jedan odnos nije savrsen u startu, na harmoniji treba da se radi, podjednako.
    Drage moje, samo se ventilirajte ovde, to je kao da ste izbrojale do 100, bolje i to nego da kazete nesto sto cete posle zazaliti.

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    kod mene nema tih izlazaka ali moj i nije tip da ide po gradu bez mene a i njegovi drugovi su u godinama kad jedan povuce nogu svi bi da se skrase i zasnivaju porodice tako da ja nemam problem sa izascima,najveci problem je aljkavost,meni nije jasno da tako covek moze da zivi,i sad njegova mama koja nije osnpvne higijenske navike prenela na svoje dete hoce moje da cuva e pa nece.
    Jaoj Boze,i ja imam tih problema,moram da trcim za njim i da mu pricam ovo se ne radi teko,obrisi za sobom, i slicno kao da sam mu majka...I malo se popravio,ali malo! Mene to nervira i ne zelim to da radim,ja moje dete vaspitavam a njega je trebala njegova majka....Cim pomislim na ovu temu iznerviram se. Svadjamo se i oko posvecivanja vremena detetu...ja sam sa njim 24h a on nekada ni 2h....stalno ima nesto da radi...te kola...te privatno...te da pomogne ovom,te onom...Teska je situacija u ovoj zemlji i mora da se bori covek na sve nacine da prezivi...ali ne moze sve na svetu biti prece od deteta.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove