+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 40

Tema: Oko cega se najvise svadjate?

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    uh... ne znam šta bih rekla... danas je teško ne posvađati se! Toliko stvari ne štima, mislim na sveukupnu situaciju da je prosto mačiji kašalj naći razlog za čarku...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Jeste, svi smo užasno napeti i pod stresom, varniči na sve strane! Kad vratim film, pa mi smo se kačili oko svega-ispada da se ni u čemu nismo složili, počev od ozbiljnih stvari tipa vaspitanje deteta i finansije pa oko toga koji će se film gledati.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    nekad pomislim da mi je prag tolerancije jako nizak ali nije tako stvarno sam se promenila kako sam rodila dete sve moze i sve cemo zajedno taj fazon ali kad neko ufursati pa se poistoveti sa desetomesenim detetom onda nije problem do mene zato moram da se svadjam svaki dan..jer ako kazem spakuj cebe a ti to ne uradis onda nije problem do mene vec do tebe i krene prepirka koja preraste u svadju jer covek kaze takve nebuloze da meni padne mrak na oci.

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    joj, stvarno, i ja sam jedno vreme mislila da je do mene, ali kad malo bolje razmislim, nije do mene! Ja sam i više nego tolerantna,i nekad stvarno mislim da iskorištava to što sam ja po prirodi mirna, i inače stvarno nisam svađalica! Ako ikako mogu da izbegnem svađu, ja ću je izbeći po svaku cenu, ali u zadnje vreme mi teško polazi za rukom jer sam ćutala, ćutala, ćutala...e pa dosta više!
    Kad nekome daš prst, a on bi celu ruku uzeo, treba tome na vreme stati u kraj!
    A oko čega su svađe???
    Pa sad da vam kažem, nemam pojma, oko toga da li je trava zelena, ili nije...
    Ne daj Bože da imamo neke krupnije probleme, mislim da tada ne bi ni bilo mesta za svađu! Nego čovek, po svojoj čudnoj prirodi, pravi sebi probleme tamo gde ih nema!
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Ja se divim ženama koje imaju urođenu žensku lukavost i koje znaju da taktiziraju.Ja ne umem, impulsivna sam i osetljiva i brzo se povučem a to ne valja jer sam na gubitku. Sa mojim suprugom baš treba taktizirati jer ima potrebu da kontroliše situaciju i tome užasno guši. NIsam umiljata po prirodi, ne umem da na taj način dođem do nečega a to uglavnom upali kod njih. Ja sam za toleranciju, ako sam ja tebi nešto učinila, popustila, hajde sad ti meni! E malo sutra. Nekad mi uspe da ga iskuliram i nastavim da radim to što sam započela ili na način na koji ja mislim da je dobar, ali ako nastavi da zvoca ( a zvoca ko neka baba), ja se iznerviram, kažem mu to što imam i odem.I šta? On je pobedio. Ja sam uvređena i tenzija je u vazduhu. E zato bi volela da mogu da nabacim osmeh na lice i da ga smekšam malo, da me pusti da uživam u filmu, muzici koju ja volim, da mi ne gunđa non stop ako nešto nije urađeno kako je on zamislio.
    Jedna mudra žena mi je rekla da često muževi koji "Izdržavaju" ženu imaju potrebu da kontrolišu njen život, šta i kako radi, gde ide, s'kim se viđa i tako, kao da polažu neko pravoo na to.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ni ja nisam slatka po tom pitanju ,budi mudra i precuti ja to ne znam .Ne biram mesto i vreme moram da iznesem svoje misljenje kako god ono bilo.

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    MI se vise uopste ne svadjamo. Mora da je to zatisje pred buru!
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Svađe samo oduzimaju energiju ako nisu konstruktivne, mrzim kad neko započinje svađu zato štoje nervozan i prosto mooooora da se ispuca! Idi, brate počisti sneg, uradi nešto korisno!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Srna Pogledaj post
    Svađe samo oduzimaju energiju ako nisu konstruktivne, mrzim kad neko započinje svađu zato štoje nervozan i prosto mooooora da se ispuca! Idi, brate počisti sneg, uradi nešto korisno!
    xaxaxaxxaxax a sta kad nema snega?

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Neka trci tri kruga oko bloka!
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore