+ Reply to Thread
Strana 1 od 4
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 33

Tema: Letovanje

Threaded View

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010

Letovanje

Imam veliku zelju da ove godine odem s porodicom na Zakintos. Da li je neko isao? Volela bih da cujem vasa iskustva

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Nismo isli tamo, ali se spremamo do Patre, kolima...Za decu najbolja, tj najinteresantnija kombinacija, osim putovanja vozom i to spavacim kolima...Mada u principu svuda je lepo za pirodicu, samo da izadju iz grada i da ne budu u velikoj guzvi.

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Da znas! Mi idemo s kumovima koji imaju troje dece pa ce biti zurka! Mislim da se na odmoru sve treba deci prilagoditi kako bi i mi mogli malo da uzivamo. U pocetku to nisam znala, pa sam se uzasno nervirala kad negde otputujemo

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Sa decom je COOL samo treba da se ti uvezbas...I tada ces shvatiti sta smo sve u stanju da uradimo...za svoje potomstvo ha ha ha
    Meni e sve ovo slatko jer sam se godinama zabavljala, isla tamo ovamo...i sve mi je postalo dosadno i tada sam odlucila da se udam...Na odmor sa decurtlijom, nista lepse, ni ludje ni zanimljivije.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Moji prijatelji su bili. Dugo se putuje autobusom,mada čujem otvoren je neki novi autoput pa bi trebalo da je put skraćen. To je malo ostrvo (oni su ga obišli motorom) , lepo i neobično. Sva grčka ostrva su lepa i ja sam više za tu varijantu. ( Odmah da preporučim Tasos!!!). Ima dosta Engleza. Oni su bili zadovoljni,jedino što su otišli krajem maja pa je voda bila hladna.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Krajem jula idemo porodicno u Patru kod prijatelja, kolima...bice to ludi provod, jer vodimo i nasu rotvajlerku, a po svemu sudeci, deca ce hteti da ponesemo i papagaja Kicu, i smora misa Flekicu...Kakava luda porodica, na vratima treba da nam pise ADAMS.

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Obožavam tu seriju

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Mama Taco ti si legenda...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama Taca Pogledaj post
    Krajem jula idemo porodicno u Patru kod prijatelja, kolima...bice to ludi provod, jer vodimo i nasu rotvajlerku, a po svemu sudeci, deca ce hteti da ponesemo i papagaja Kicu, i smora misa Flekicu...Kakava luda porodica, na vratima treba da nam pise ADAMS.
    Ha ha ha veselo drustvo svaka cast, imas moje puno postovanje...

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Hej, znas kao jos zovem Lazu -Monk.Ljudi koji nas ne poznaju mogli bi da nas tuze...Ali mi se tako svi oslobadjamo stresa...On mali Retard, Milica Jezicara i baba Saveta, Aci Debilko, Budjava Salama...Mama i Tata SLON LEPOTAN DONDOVAN i SLONICA CICA...A jos jedan nadizak imam...Ja sam Cakana i mnogo me boli glava...Milice fasisto opet si se vratila (Otvorena vrata)

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove