+ Reply to Thread
Strana 1 od 3
1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 21

Tema: Porodiliste Narodni Front

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Porodiliste Narodni Front

Iskustva....

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja imam lose iskustvo(postoji i objasnjenje)gadno sam prosla prvi porodjaj jer je samo narodni front radio tada.to je bio 26 februar pre tre godine.bila je velika guzva hodnici su bili puni porodilja i nas koji tek trebamo da se porodimo.lekari su bili nervozni(ali cula sam da su takvi inace)sto se tice higijene nemam lose utiske vec je svih tih par dana bio opsti haos.....ali ako imas dobru vezu i ako ta veza u narodnom frontu bude pored tebe bice sve uredu.nece vrsiti pritisak ni na tebe ni na bebu.nadam se da razumes sta hocu reci!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Evo ja sam se porodila ovog meseca tamo... I samo mi je smetao bebifrendli, nista vise... Porodjaj kao iz snova...

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    Evo ja sam se porodila ovog meseca tamo... I samo mi je smetao bebifrendli, nista vise... Porodjaj kao iz snova...
    barbarica pa gde si t|????? nedostajala si nam!!!! CESTITAM ti od srca na bebcu i drago mi je da je porodjaj prosao dobro!!! skrenuh sa teme,ali nema veze... ja sam se poradjala u PO i nase porodiliste je katastrofalno,higijena nula,uzas!!!!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    narodni front..........grrrrrrrrrr uvek je guzva strasno!!!!!!!!!necu da idem u naarodni front da se porodim......necuuuuuuuuuuuuuuu necuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!ako cu moci da biram cu da biram!!!!!!!!!danas sam poludela cekajuci 4 sata na uz i pregled!!!!!!za danas nemaju opravdanje!za 4 sata koje sam cekala 15 porodilja je primljeno!!!!!!!manje porodiliste je zakon!!!!!!!!!!!

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    ja sam u zemunu sve zavrsila u roku od max sat vremena ( ctg i ultra zvuk i prica sa lekarom)
    NEZ DAVANJA PARA ( moram da naglasim )
    manja porodilista su zakon
    a i ...kazu da je visegradska ok
    i love to love just let me

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    vi devojke iz BG-a bar mozete da birate,gde je bolje,cistije,lepse itd. a mi iz manjih gradova to nam je sto nam je....uglavnom katastrofa...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    vi devojke iz BG-a bar mozete da birate,gde je bolje,cistije,lepse itd. a mi iz manjih gradova to nam je sto nam je....uglavnom katastrofa...
    tu si u pravu.ja jesam u bg rodjena ali sam sad u vojvodini i tu cu da se prijavim jer su nam potvrdili koja cifra se dobija za blizance...mimo toga i ovako bi se prijavila ovde.jer mi dosta beograda i njihovih lekara.zverkic reci mi tacno i ukratko sta su ti rekli?koja je cena za carski?nego ja gledam ovaj danasnji uz i nikako da provalim gde na slici su mi bebe?zar sam prolupala!mozda cu postaviti slicice ako ubedim muza da skenira uz pa pogledajte o cemu pricam....

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    barbarica pa gde si t|????? nedostajala si nam!!!! CESTITAM ti od srca na bebcu i drago mi je da je porodjaj prosao dobro!!! skrenuh sa teme,ali nema veze... ja sam se poradjala u PO i nase porodiliste je katastrofalno,higijena nula,uzas!!!!
    Hvala draga, evo me... Kako si ti?

A sto se tice guzve u NF, to jeste, ja sam sa jos dve devojke 3 sata cekala na porodjajni sto, ali se ne kajem

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2011
    Ja sam se oba puta porodila u Frontu i ok mi je,nemozes nigde da ocekujes da te maze i paze tako da i treci put tacnije za dva meseca c cu tamo,
    mada mislim da veza cini svoje....

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove