+ Reply to Thread
Strana 4 od 4
PrviPrvi ... 2 3 4
Prikazivanje rezultata 31 do 37 od 37

Tema: Zivot u zajednici

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    pametno!!!i ova moja je imala pakao ne zato sto su losi bili prema njoj vec ona prema njima....ali i dalje se mesa.....

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao stich2leeloo Pogledaj post
    ja ne zivim u zajednici i nikada ne bih. Odrasla sam uz maminu pricu o paklu koji joj je baba napravila, pa je ona nama uvek govorila da mozemo nedeljom zajedno da rucamo, da popijemo koju kafu, ako smo u istom mestu, ali nece da slusa nase svadje niti da staje na neciju stranu.
    To je najpametnije. Samo sto danas na zalost mnogi nema ju uslova da zive sami.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ako se situacija ovako nastavi do mog porodjaja i ako s enepreselimo uskoro mi odosmo u postanare!lepo svekar isplati mom muzu pare sta je njegovo otvori radnjicu za kompjutere i milina.nego ovako nemamo ni mira ni nista!evo malo pre je otisao na posao sav nervozan jer ga njegova mama i tetka napale juce!morao je popiti lek da se smiri!dodje mi da ih sve oteram u pm!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ja ludim sve vise i vise...
    Ova smaracica sad kao hoce na mesec dana da ide kod decka da vidi kako joj je, da li moze sa njim... Pa ona je debil, ako to nije skontala za 4ipo godine, ja ne znam... I pritom naravno pre i posle posla dolazi ovamo, da pere stvari, pegla, i pravi mi krs... I kao mi da placamo racune... I jos nista od stvari nije odnela... PIZDIM
    Juce mi stigle za Lakija neke stvari, a ja to nemam vise gde da stavim, jer je ona pretrpala oramre po celom stanu svojim stvarima koje ni ne nosi, i sudovima koji skupljaju prasinu... UBICU JE....
    Posteljinu sad moram na krevetu da drzim posto nemam gde da je turim... Jebo je pas...
    Nek ide u kurac vise....
    Sad cu vala da vidim da iznajmimo mi stan... Ne mogu vise ovako... Place mi se od muke...
    I nocu, kad god Laza place kad je ona tu, mora da dodje da smara, kao da laza nemam mamu i tatu, kao da mi ne umemo da ga umirimo pa misli da ona moze... Jaoooo
    I kad kaze nece tebe tetka da ostavi i da ode, prevrne mi se zeludac... Mislim se budalo on sutra nece nas gledati a kamoli tebe... Idi radjaj sebi, mani se mog deteta... Jaoooooo

Member Lena's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Draga Brabara,imala sam ti i ja slican slucaj samo sto sam imala DVE ZAOVE !!!!!!!!!!!! Jedna je bila vredna za sebe,druga ni za sebe ni za druge....pa ja cak i u 9 mesecu sam morala da ribam sama sa hemikalijama...E onda sam pukla i oterala sve u pm i rekla muzu da nadje stan...Sad mi je mirna glava,svekrvicu postujem i cenim ali odlazim tamo samo kao gost i nista vise.Situacija je skoro ista,jedna se udala,druga je jos tu,i dalje je prljavo jer svekrva radi po ceo dan a zaova mnogo voli krevet pa ne ustaje iz njega .

Prva cu savetovati sutradan svoje dete da svoju porodicu osnuje samostalno i da se bori za nju.A da uvek moze da racuna na moju pomoc...ali da zivimo zajedno nikako.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    pametno.
    samo samostalno i mirna glava.
    ja o svoim dozivljaima ne pricam,jer je malo nezgodno,a ne zelim da neko ko moju svekrvu zna vidi i prenese.ipak je stvar osetljiva.
    MaLeNa MaZa

Junior Member Mermaid's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Zivim u zajednici sa suprugom i njegovom majkom. Na skali od 1 do 10, za nas zajednicki zivot dala bih jaku 8!
    Njegova majka je stara ali jako ziva zena. Dosta mi pomaze u kuci, nista me ne tera. Njena zivotna zelja je da ima cerku, koju je na kraju i dobila sa mnom. Tako da me drzi kao malo vode na dlanu .
    Naravno, postoji i caka. Ona je ostala udovica u 32 godini (inace je 1940 godiste), i sina je odgajila sama i nikada se vise nije udala. Za to svo vreme, navigkla je da bude glavna u kuci i jedna od onih muskih zena! Ja sam joj malo vise poremetila konce posto moj suprug samo gleda sta cu ja da kazem! Tako da ona vise ne komanduje. E jedini problem je u tome sto ona njega samo tera da radi, on nikako da malo predahne od nje. Ali , mi i tu nadjemo resenje, tako da sve na kraju dobro ispadne. Pustimo nju da prica a mi radimo po svom. Naravno ona nekada digne nos pa nece ni da jede ni da prica s-dva , ali na kraju eto je opet po starom
    Never run faster then your Guardian Angel can fly!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove