+ Reply to Thread
Strana 3 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 37

Tema: Zivot u zajednici

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Verovatno iz praktičnih razloga! Možda roditelji kuvaju, ne mora ona, ima ko da joj pričuva dete a ostaje joj veći deo plate. Znaš, oni su navikli na velike plate i takav standard. Ne brini i budi srećna što su te tako lepo prihvatili, biće to ok. Ipak je ona njihova.

Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Pa znam,ali kako ne oseca potrebu da njen brat i njegova zena treba da imaju svoju privatnost,jos sada dolazi i beba,pa to dete ce za 2-3 godine da trazi i svoju sobu,mesto za igranje,igracke i sta onda? Ne znam! Necu da se nerviram,ali ne znam kako tako neki ljudi nemaju osecaja!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Pa svako gleda sebi da ugodi. Verovatno joj ne bi bilo zgaodno samoj sa malim detetom. A i finansijski joj je to povoljnija varijanta.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    pa mozda smatra da ti i njen brat treba da odete ...mada ko zna...znas kako kazu Kad deca nisu besna kuca nije tesna
    Ja zaista ne bih mogla ne znam kako da su dobri ali kad mi dodje zuta minuta kao danas ne znam sta bise desilo mislim da bi pukla tikva ..neko vreme bi se kulirali a onda svako na svoju stranu...stvarno covek treba da bude jak za tako nesto...ja nisam..

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Silom prilika mili godinu dana u zajednici sa mojim roditeljima bratom i sestrom od pok.ujaka suprug i ja
    iako su moji stvarno ljudi predivni i ljudi koji se maximalno zrtvuju za svoju decu
    nikad vise ni sa kim... pa taman na klupi spavala
    hvala njima al je strasno bilo tesko ... nas 6 toro sve razlicite generacije sem mene i supruga(isto smo god)
    jos on navikao na "bogatiji zivot" a mi svi ostali izbeglice ...
    ma uzas,nedaj Boze vise ikad i nikome
    i love to love just let me

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Ma nekada se ne slazem ni sa sopstvenom decom, a kamoli sa nekim drugim. Znas kada se posvadjas sa muzem vas dvoje cete brzo da izgladite stvari sami.Ali, ako je neko treci sa strane tu da drzi ili moju ili njegovu stranu, nema nista od mirnog zivota.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Navodnik Orginalno postovao emadora Pogledaj post
    Ma nekada se ne slazem ni sa sopstvenom decom, a kamoli sa nekim drugim. Znas kada se posvadjas sa muzem vas dvoje cete brzo da izgladite stvari sami.Ali, ako je neko treci sa strane tu da drzi ili moju ili njegovu stranu, nema nista od mirnog zivota.
    Baš tako.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    E meni se ova zaova smuuucila, jedva cekam da se preselimo... Argggg

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    mi nismo u istom delu sa svekrvom i svekrom ali kao da jesmo.mi kao da zivimo sa celom porodicom.svi se nesto mesaju i govore sta i kako treba da se uradi.ovo je strasno!evo na primer danas zvala sestra od svekrve mog muza da preti njemu da ako nesredi neki kredit sto svekrva otplacuje a taj kredit je uzeo svekar i nije placao a na mog muza se vodi.preti da ce ga prijaviti miliciji.a moj muz je bio u toj banci i lepo su mu rekli sta i kako da svekrva mora da uzme dokumenat iz firme iz racunovodstva i sa njim da ode u banku da se krediti stornira a ona naavno nije jer bog samo zna zasto.i sad na krivicu moga muza i sve na njega.dodje mi d aje oteram u pm i jednu i drugu.pa dokle vise!ona s epravi tako glupa a nije vec samo hoce da je neko sazaljeva(svekrva)samo od nas trazi pare za ovo za ona.pa nismo mi krivi sto ona nema dinara sto njen muz njoj neda kao meni moj.kao prvo ja netrosim na sminku i na gluposti vec trosim u kucu.a njoj je to krivo.evo u nedelju je isla sa nama na pijacu pa sve nesto tipa mogao bi me sin castiti farbom za kosu i da odem kod frizera.cutala sam i pravila sam se ludom.jao boze dodje mi da se spakujem i odem sa muzem i klincem u podstanare jer ovako nikad necemo imati mira!

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    ja ne zivim u zajednici i nikada ne bih. Odrasla sam uz maminu pricu o paklu koji joj je baba napravila, pa je ona nama uvek govorila da mozemo nedeljom zajedno da rucamo, da popijemo koju kafu, ako smo u istom mestu, ali nece da slusa nase svadje niti da staje na neciju stranu.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove