+ Reply to Thread
Prikazivanje rezultata 1 do 8 od 8

Tema: Porodiliste KBC "Dragisa Misovic"

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010

Porodiliste KBC "Dragisa Misovic"

Pisite vasa iskustva u vezi sa ovim porodilistem...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    sjajna sve je cisto divno uredno osoblje za pozeleti nema baksuza ni trominutne medicine,dr Ilija car sestre carice tako da onaj ko ode tamo da se porodi bice mu super.

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja sam se prvi put porodila pre 3 godine u narodnom frontu i rekla sam tamo necu uci ni da mi plate.sad se premisljam da li da idem u zemunsku ili dragise misovica.tako da bi i ja volela da znam vase utiske iz dragise misovica(ja bi najradije u manjie porodiliste jer bi onda mogli da se posvete meni i evemntalno jos 2 ili 3 porodiljama(ja sam u 15 nedelji i nosim blizance)ali cula sam sve pozitivno i za dragise misovica i za za zemusnsku...sta vi mislite?

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    DM je sjajan, soba sa dva kreveta, dva kreveca, kupatilo, na spratu 5 soba i trpezarija koja je super cista kao i sobe,svako jutro dolaze spremacice i peru kupatilo,da u sobi ima i deo gde se kupaju bebe i tu su pelene, benkice.sestre su na spratu na kraju hodnika pored kreveta imas dugme tako da ne moras da ustajes samo pozvonis i one dolaze jako su ljubazne i nema nadzaka.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    porodila sam se 09.09.2009.godine u ovom porodilistu. Sve je na vrhunskom nivou-OSOBLJE, PORODJAJNE SALE, AMBIJENT. Naravno, opet bih tamo otisla. Svi su maksimalno ljubazni.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Porodila sam se 12.09.2011 u DM...Sve je bilo savršeno.Istina je da se može desiti da ako nemate vezu,budete vraćeni jer nemaju mesta.Činjenica je da imaju malo mesta.U danu-noći kada sam se ja porodila bilo je mesta.Ali već sledeću noć su dve žene ležale u hodniku i čekale sutrašnji otpust,ne bi li dobile sobu.Ako nekoga nešto konkretno zanima,pitajte!!!!Inače,ja nisam imala vezu,samo veeeliku sreću!!!

Junior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Ja sam se porodila tamo 6.6.2009. i skoro sve je bilo super! Bila sam jedina porodilja u sali, oko mene je non-stop bilo barem troje; dr je samo na početku bila odsutna pola sata zbog ambulante i posle je bila prisutna; porođaj je protekao normalno; soba je bila četverokrevetna (zamerka: pored lifta koji 24h radi i jako je bučan); bebe su sa nama u sobi, ali ako neka
    plače jako noću, odnesu je u sobu za bebe; babice i sestre o.k. osim "osobe" zadužene za nadzor i obuku oko dojenja, ništa nije pokazala niti učinila da nam pomogne! Generalno, osoblje
    je divno, osim načelnice koja ima kompleks veličine, pa svi drhte kad ona dolazi u vizitu i onda se brecaju na nas. Jako bitno je da sarađujete i slušate šta vam govore i savetuju jer su
    uglavnom u pravu - moje mišljenje. I da, obavezno pročitajte otpusnu listu, ja sam našla gomilu grešaka, tražila odmah da isprave jer kasnije je to teško uraditi.
    Udavih mojom pričom, ali eto, opet bih išla tamo da se porodim jer sam od prijateljica, kume, rođaka čula horor priče o Višegradskoj, Narodnom frontu i Zemunskoj.
    I jako važno: u DM je sve besplatno!

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Evo i moje iskustvo. Porodila sam se 02.07.2014. Opet ranije 4 nedelje,termin mi je bio 27 jul. I cela ekipa u porodjajnoj sali je fenomenalna stvarno. Trudnocu sam tamo vodila kod golubovica ali me je porodio doktor jakovljevic i dve babice koje su odlicne . Samo reci hvale,sem hrane koja je katastrofa ,narodni front je hajat za ovo,ali dobro. Sve ostalo je sasvim ok,sestre na odeljenju kao i svuda ima dobrih ima snobova,ali nama je najbitnije kako ce nam porodjaj proci a to je na vrhunskom nivou. Pozz

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove