+ Reply to Thread
Strana 2 od 3
PrviPrvi 1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 23

Tema: Udaja

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam 30 nije da sam uhvatila zadnji voz ali mogla sam jos malo da cekam.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja se udala sa 26 te iste godine rodila dete,a zabavljali se 2,5 god .... tako da ce sad sam se preispitala ove godine u septembru biti 4 god kako smo zajedno!!!!!!!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Nama će u maju biti 2 god kako živimo zajedno, a krajem godine 7 punih kako smo zajedno... inače, meni je sad 23.god a Sofiju sam rodila sa 22...
    ...deca su ukras sveta...

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    Nama će u maju biti 2 god kako živimo zajedno, a krajem godine 7 punih kako smo zajedno... inače, meni je sad 23.god a Sofiju sam rodila sa 22...

cek,cek pa vi ste zajedno od tvoje 16.-te???? svaka cast na hrabrosti da dete rodis tako rano,mislim za moje pojmove rano,iako realno i nije... ja sa 22. jedva da sam o sebi znala da brinem,legnem u 4 ujutro,a na posao u 7 i tako svaki dan....a da ne govorim kako sa 16 tek nisam bila spremna za nekakve veze,samo sam zujala,svaka ti cast Mihajla,ti si svakako jako ozbiljna cura!!!!!!!!!!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    cek,cek pa vi ste zajedno od tvoje 16.-te???? svaka cast na hrabrosti da dete rodis tako rano,mislim za moje pojmove rano,iako realno i nije... ja sa 22. jedva da sam o sebi znala da brinem,legnem u 4 ujutro,a na posao u 7 i tako svaki dan....a da ne govorim kako sa 16 tek nisam bila spremna za nekakve veze,samo sam zujala,svaka ti cast Mihajla,ti si svakako jako ozbiljna cura!!!!!!!!!!

Pa prilično sam ozbiljna, i ujedno jako neozbiljna...
    nisam ni ja planirala da se sve desi kako se desilo, jednostavno sam se prepustila životu...i imala sam sreću da mlada,jaaaako mlada upoznam nekoga kao što je moj dragi...malo je danas takvih, sa njim je jednostavno lepo krenulo, i godina za godinom...evo gde smo
    Jako sam srećna zbog toga, a i zbog toga što sam mlada mama
    nisam nikada bila noćna ptica, ja spavati volim više nego išta...nikada ne bih mogla ustati na posao a da se ne naspavam, svaka čast ko može!
    a lepo si to rekla, da sam CURA...i jesam...nekad ni sama ne mogu verovati da imam dete , ali ona mi je najveća sreća u životu i hvala Bogu i mom dragom na njoj !!!

Datum pristupanja
    Jun 2010
    pa naravno da si cura,cuj zena sa 23???!!!! bez obzira na dete,ti si cura,pa i ja sam jos uvek mogu da se tesim....ja sa 16 nisam ni davala sansu bilo kome,ja sam lavica,znas vooolim da uzivam pa shodno tome muskarci bi mi tada samo smetali....a i nisam imala puno veza pre udaje,jedna,hmmm mozda i dve ne znam dal da je brojim uopte i onda treca sreca,mm!!!!!!!! a kako sam ustajala za posao ne pitaj,sva sreca sto sam jedan dan radila pre,a drugi popodne,pa sam imala kad da se naspavam!!!!!!!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Hehehee, meni je moj dragi prva sreća, mislim, nije da nisam imala veza pre njega, ali sve je to bilo detinjasto i glupo...
    A stvarno volim što sam mlada dobila bebu, to sam oduvek želela, sada mogu lepo sebi da rasporedim, za par godina drugo, pa još za par treće, i sve to rešim do tridesete
    I ja sam isto za troje dece
    A što se spavanja tiče, ja kad nisam naspavana, UJEDAM!
    Bukvalno ne mogu da funkcionišem ako nisam bar 7 sati odspavala!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Mi smo vse vencali kada sam imala 21 godinu ( a i moj dragi), a zajedno smo od 19.godine. Ove godine slavimo punoletstvo!
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Čestitam! I skidam kapu. Znam nekoliko takvih parova koji su zajedno čitavu večnost. Ja sam se udala u trideset prvoj, pre toga smo se zabavljali godinu dana. Volela bi da smo prvo živeli zajedno, eto iideje za temu!

Member
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Ja se sa svojim dragim znam od moje 16te,a uzeli smo se sada u decembru,mojih punih 21,a on 19 prevarila sam ga,hahahah tako me zeza!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove