+ Reply to Thread
Strana 2 od 2
PrviPrvi 1 2
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 20

Tema: Rodjendanske torte

Pa imas po netu kuvare i recepte koliko god zelis. Medjutim ja ne dajem deci nista sto ima veze sa secerom jer mislim da to nije prirodna hrana. Sve sto je koncentrovano je po meni vestacko. Neznam tacno ali recimo da bi neko u kamenom dobu pojeo 100 grama secera trebao je da pojede mozda 20kg secerne repe a slozicetese da neko toliko pojede ima da umre. Znaci nista koncetrovano nemojte da jedete.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Navodnik Orginalno postovao mmance Pogledaj post
    Pa imas po netu kuvare i recepte koliko god zelis. Medjutim ja ne dajem deci nista sto ima veze sa secerom jer mislim da to nije prirodna hrana. Sve sto je koncentrovano je po meni vestacko. Neznam tacno ali recimo da bi neko u kamenom dobu pojeo 100 grama secera trebao je da pojede mozda 20kg secerne repe a slozicetese da neko toliko pojede ima da umre. Znaci nista koncetrovano nemojte da jedete.
    Izvini, ne želim da se svađam, niti da vređam, ali otkud ti pade na pamet da upoređuješ današnju ishranu sa onom u kamenom dobu. Čovek je mnogo evoluirao od tada, a i namirnice su potpuno drugačije - biljke koje danas jedemo su hibridi, sasvim drugačije od onih nekada. A sad razmisli koliko se intelektualno trošio čovek u kamenom dobu ,a koliko danas. A šećer se troši za intelektualni rad.

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Pa, moram otvoreno da kazem, mada nije u mom stilu, ali mmance, mislim da mnogo gresis, ako zivis u gradu... to je vec veliki minus, jer deca ti udisu zagadjen vazduh, pun metala i sumpora od izduvnih gasova... predpostavljam da zbog brige tvoja dec a jedina nose maske...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao mama Taca Pogledaj post
    Ja sam ranije pravila OPAJDARU, pravila sam je sa crnom i belom Milkom... treba po 0,5kg cokolade za oba fila 30 jaja za korice... sada je ta torta skupa...ali ima jedan super recept za vocnu tortu, svi klinci koji dolaze kod Acija je obozavaju...jednostavno se pravi, iydasna je i moze ludo da se ukrasi...Idem da vodim dete u skolicu, pacu vam posle ispisati recept.
    mama Taco ova OPAJDARA mi se cini super sa Milka cokoladom...mmmmmmmm........bilo bi sjajno da mi posaljes recept....jedva cekam...hvala..

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Vazi, sam je odavno nisam pravila, pravo da ti kazem nemam vremena pored ovih troje jos i torte da pravim...Veceras cu potraziti recept ,tj svesku pa cu ti ostaviti ovde na postu...Malo sam uzbudjena Pipi sutra polazi u skolu, prvi razred, a Aci u peti... Lakic ce u neku drugu skolicu...kako vreme prolazi... elem ako bas i ne nadjem veceras dobices u toku ove nedelje.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    e mama Taco sad videh ovu tvoju Opajdaru please posalji mi recept...Hocu Opajdaru!

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Oprostite cure, malo sam se zaradila sa ovom mojom decom , ai tudjom, boga mi... pa mi torte nisu bile ni na pameti. Osim toga neki klinci su mi hakovali comp, dok je Aci online igrao igricu... bila je to bespostedna borba koja je trajala celo popodne, i odneli smo pobedu nad neandertalcima kojima je samo da nesto uniste... ali tu je mama Taca zvana zmaj...uspela sam da sacuvam sve, izbacila sam negde oko 500 do 600 razno raznoh virusa i crvica i uzvratila sam napad, tako da su me molili da ih pustim da ukljuce komp. Bilo je to ovako, a hocete da ja sada vama iskljucim masinu na tri, dva jedan i jedan po jedan ostaju zakucani... pre...li su se, naravno salila sam se i pustila ih...znaje na compu ne treba koristiti na taj nacin i nikada ne znas na koga ces naici... ha ha .Poenta je, nisam imala vremena, a sada moram da nadjem taj recept koji se nalazi u nekopj svescici... strpl;jenja

Datum pristupanja
    Aug 2010
    nnama se blizi krstenje i prvirodjendan s obzirom da post pocinje 7-og marta a rodjos je 13-og moram da ga krstim ranije ajde dajte savet za neku tortu .

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    nnama se blizi krstenje i prvirodjendan s obzirom da post pocinje 7-og marta a rodjos je 13-og moram da ga krstim ranije ajde dajte savet za neku tortu .
    ja ti nisam neko ko moze da ti pomogne oko recepata,ali znam gde mozes da porucis na ukus fantasticne torte,a tek dekoracija da padnes u nesvest....a i jako povoljno,ja bih rekla....mi smo Vuku za prvi rodjendan narucili,ja htela da bude bas onako,da se pamti i po torti...imas u mom albumu slicice

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ajde sad cu da vidim a ako mi nesto zatreba pisem.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove