+ Reply to Thread
Strana 3 od 3
PrviPrvi 1 2 3
Prikazivanje rezultata 21 do 26 od 26

Tema: Koliko se promenio?

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Muskarci su ti kao stena, a mi kao voda. Da bi doslo do erozivnih promena, u ovom slucaju, uoblicavanje u ono sto mi zelimo da nastane od njih je dug i temeljan p0roces. Ali, erozivne promene su nepovratne u suprotnom smeru, sto bi znacilo da oblikovanje ide sve dublje kako smo krenule da ga izvrsimo.
    "Kamen gori,val se pjeni....."
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    JA ne verujem da se iko može promeniti... možda se neke stvari mogu malo izmeniti, uz ogroman, ogroman trud, ali svi mi u suštini jesmo to što jesmo...pa ni ja se ni zbog koga ne bih menjala, smatram da sam ok, i da sam formirana kao ličnost sa navikama i stavovima i načinom života koji mi odgovara...
    pristala bih možda na kompromis, ali ne i na promene zarad tuđeg ćeifa...
    ...deca su ukras sveta...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    ja ne verujem da se iko može promeniti... Možda se neke stvari mogu malo izmeniti, uz ogroman, ogroman trud, ali svi mi u suštini jesmo to što jesmo...pa ni ja se ni zbog koga ne bih menjala, smatram da sam ok, i da sam formirana kao ličnost sa navikama i stavovima i načinom života koji mi odgovara...
    Pristala bih možda na kompromis, ali ne i na promene zarad tuđeg ćeifa...
    slazem se!

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    baj d vej ja i ne želim da se moj dragi menja...ima on svoje bubice, ali ja ga takvog volim, takav je od prvog dana...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Svako od nas se menja sa sazrevanjem. Drugaciji smo i mi i nasi stavovi sa 20, 30 ili 40 godina. Da nije tako svi bi smo ostali na nivou adolescencije.
    Promene i prilagodjaavanje dolaze sa vremenom provedenim u zajednici i sa postepenim povecanjem broja clanova porodice. Ne smatram da je cef ako neko svoje zivotne navike promeni zbog dolasaka dece, promene posla , bolesti clanova porodice... Volim i ja svog dragog sa svim manama i vrlinama, ali sasvim je normalno da on nije isti kao i pre 18 godina kada smo poceli da zivimo zajedno. Ljubav je odlican osnov za pocetak, a sve ono sto vam zivot dalje donese je odlican test i za njeno potvdjivanje. Malo ja odoh od teme, ali mi smo ovde opusteneee...
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Nažalost, pojedinci se nimalo ne menjaju, tj ne menjaju prioritete, ne sazrevaju i dok se mi menjamo, rastemo i spolja i "iznutra", šire nam se vidici, oni ostaju okrenuti sebi i svojim potrebama. Opet podvlačim-neki, ne svi. Ne moraš meni da pružiš, ali detetu moraš, za njega si odgovoran i on treba da ti je na prvom mestu. U ovom teškom vremenu, ne treba trošiti na nepotrebne stvari, pogotovo kad imate dete kome treba dodatna nega, rad a to košta. Verujem da bi se vi sve odrekle nekih stvari da bi pomogle detetu, zar ne? Ne bi odmah ustuknule jer to "košta" a onda planirale kupovinu novih čizmica za sebe. E a njima treba malo više vremena da shvate.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove