+ Reply to Thread
Strana 76 od 76
PrviPrvi ... 26 66 74 75 76
Prikazivanje rezultata 751 do 753 od 753

Tema: Caskanje zena sa foruma...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    kude ste be zene sta je ovo nigde nikog....gde je ona ludaca Zoka????
    Pa sta je ovo nema zezanja.......hehehe
    eeeeeee....rekli bebci:"Stop mame nema zajebancije,ne zaboravite ko je ovde gazda.....!"
    j
    MaLeNa MaZa

Junior Member
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    HELLOOOOOOOOOOOOO Ima li vas jos uvek ovde?JBT svi ste se rastrkali....nisam zalazila dosta dugo ovde........ako vas ima javte se )))))))) P.S.novi mi anlog zaboravila sam kako mi ide stari nisam mogla da se ulogujem na njega...M.M.

Member MamaMia's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Ima nas, barem ja svratim povremeno, ali nema nikog osim mene i povremenih koji nabodu koji post i odu (nisam ni ja puno bolja ali se trudim).

Btw, sanjala sam da sam dobila još jednu bebu, prekrasnu bebu. Kako mi vrag ne da mira, odlučila sam pogledati šta to znači pa evo šta kaže:

Kada u snu dobijete bebu, to je pokazatelj da biste trebali da unesete malo živosti u vašu svakodnevnicu. Rutina je zavladala vašim životom i to vas čini nezadovoljnim. Bolje biste se osećali kad biste počeli da trenirate neki sport ili da se bavite hobijem u kome uživate. Čak iako ste stariji, nikad nije kasno da naučite strani jezik ili borilačke veštine. (izvor: http://www.sanovnik.org/snovi/sta-zn...jati-bebu.html )

Heh, morat ću se malo trgnut. Sport nije opcija, ali neki hobi definitivno...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove