+ Reply to Thread
Strana 3 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 33

Tema: Pumpica za nos

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Draga kupi spric u apetici, i sipaj jedno mililitar dva u njega i naglo ubrizgas u nozdrvu, i onda isto tako u drugu... Ja sam tako radila, i pomogne... I peri joj glavicu toplom vodom, tako izlaze slinice...

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    budite oprezne sa naglim ubrizgavanjem fizioloskog rastvora...jeste a trenutno pomogne sve se lepo procisti ali ne zaboravite da je kod malih beba jalo oetljiva ta " linija" uho-grlo-nos....ja sam tako mom klincu redovno cistila nosic dok nisam nabavila Diafit,i preventive cistila,a onda je jedan period stalno ima upalu srednjeg uha,iako inace nikada nije bio bolestan....od kad higijenu nosa odrzavamo aspiratorom,upala se skroz zalecila a vukli smo je 3 meseca....

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Bem li ga, sad me bas uplasi... Ja cula da mnogi tako rade, pa sam i ja par puta...

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    vise ne znam sta da radim ...malena prodise posle fizioloskog na sat vremena
    malo sam samo maaalo agresivnija sa fizioloskim ...al evo sad mi je cak i bljucnula mleko sa sve slajmom
    opet kazem nema temperaturu nema nikakvih drugih smetnji samo nosic pun ko chep al se ne vidi vec se to kao krije negde iza...
    sutra mi stiize taj djavo al do tad treba dete da dise ...daleko bilo preko noci zvuci ko da se davi ...DALEKO BILO ...a krklja li krklja... a ja ne mogu nista
    jos sto mi je gore majka mi sutra ode u hr. ja ostajem sama sa svojim blentavim muzem koji evo danas ceo dan niti da pita kako je mala ( na poslu je ) a kamo li da ustane preko noci posto smo slinave sad obe
    ja se po kuci krecem sa maskom ..a ona jadna ko sto rekoh sa velikim problemom
    hvala mojoj mami pa moze to da uradi ( Sa fiziolozkim ) umesto mene ...sad sam krenula ja da placem koliko je malenoj bilo tesko ...
    a sta raditi nemam pojma
    a jos gore mi je preko sutra nam je prva kontrola SRAMOTA ME OTICI PEDIJATRU PRVI PUT sa sve slinavom malenom ...i maskom preko lica
    NE ZNAM STA DA RADIM ...sem da mi je da ubijem i svekrvu i muza...jer ona je kobila to donela u moju kucu a muza boli stojko za nas ....koliko vidim

dok se ja i mama ubismo celu noc...covek je lepo hrko ...cak je i deda ( moj tata ) jutros jedva doceko da nas obidje i pita kako smo ...a meni moj dragi salje poruku ...da mu narucim dijabole za vazdusnu ...onda vam je jasno
    i love to love just let me

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Draga ona se to cisti... I moj je lakisa prve dve tri nedelje slinavo, cak je i roze jednom ispiskio... Sve je to normalno jer se ciste...

i moj Laki dise nocu ko voz u kvaru, sav grklja...

Datum pristupanja
    Dec 2010
    nista da bi smirila i sebe i moju mamu malog gegavca danas vodimo pedijatru
    posto je kontrola za dva dana a ja ne mogu da spavam mirno - nemogu da spavam u opste ...a i PREHLADA JE garantovano posto smo obe prehladjene - prvo ona pa ja
    idemo ipak kod doce
    drzte nam figice oko pola 5 - 5 idemo da nas pogleda neki cika doca ...
    pa kako nam bude
    inace sa fizioloskim smo izbacili chudo slincica cak je iste i bljucnula ... sa sve mesavinom mlekca
    nadam se samod a ce mi reci bilo sta pa da cu moci mirnije da spavam
    ipak nije svejedno

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Naravno da nije... samo vodi je na zdravu stranu, nemoj na bolesnu, vladaju boginje...
    javi mi odma sta je bilo....
    ljubim vas :*

Datum pristupanja
    Dec 2010
    joj mila hvala ti veliko an upozorenju ...sva sreca pa smo u maleckom kraju gde i nema bas toliko mnogo guzve pa su nam rekli da u pola pet neko udje u d.z. pa da kaze da je majka dole sa bolesnim detetom ...pa da odmah udjemo da ne blejimo u " cekaoni" itd
    sva sreca kazem pa smo u malom mestu pa ce nam biti daleko lakse
    ljubimo vas puno odosmo da se pakujemo polagano

Datum pristupanja
    Dec 2010
    sve je ok ..samo nosic slini ...preporuka tetrisal na svaka 2-3 sata i ako mogu fizioloski slobodno po volji ...prvo je bilo fizioloski na svaka 2 sata pod mlazom ....pa su se predomislili i dali nam tetrisal .... a mami operil
    sve u svemu ... prehladjene jesmo ...fala dragom bogi da je sve dr.ok pogledali uvce glo i ostalo sve je u redu ...samo eto nosic ... i u cetvrtak standardna kontrolica sa sve recenicom do cetvrtka bi to trebalo da prodje JA SE ISKRENO NADAM odo sad da spavam posto celu noc nisam

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Super draga A sta je to sto je dala bebi? I kako rastvor pod mlazom, nije mi to jasno

Ljubim vas:*

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove