+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 33

Tema: Pumpica za nos

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Kada sam prvi put čula za ovaj aspirator,bila sam oduševljena.Posle malo raspitivanja i mozganja sa samom sobom.....kako li ovo utiče na nezni dečiji nosić???Brinem za kapilarčiće u nosu,inače bih ga odavno kupila.Sa druge strane-iz iskustva sa starijim detetom dobro znam šta znači sekret u nosiću,koji ide dalje...Skarlet,molim te,javi čim ga dobiješ....Zorana,takođe.
    Last edited by Tea; 01-05-2011 at 22:47.

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    naravno ali za sad je pun pogodak spric i to ne jedan vec dva i prosto dete na desnu stranu spric sa fizioloskim u mlazu u levu nozdrvu zatim dete na levu stranu spric u desnu i tako dva puta ,sve izadje a dete ne place dobro malo zapanjena sam koliko toga izadje.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    naravno ali za sad je pun pogodak spric i to ne jedan vec dva i prosto dete na desnu stranu spric sa fizioloskim u mlazu u levu nozdrvu zatim dete na levu stranu spric u desnu i tako dva puta ,sve izadje a dete ne place dobro malo zapanjena sam koliko toga izadje.
    rekoh ti ja da je to prava stvar!!!

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Zorana,tek sada vidim-leva strana,desna nozdrva...Jesu li ti u Domu zdravlja tako radili detetu?Ja radim /leva strana-leva nozdrva.Kada sam citala rasprave o ovome,svelo se na ovajk nacin.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    da u dz je bilo desna strana leva nozdrva a leva strana desna nozdrva lakse izlazi,meni je to bolji trik od bilo koje pumpice.

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ma bre ona sto sami uvlacite je najbolja, kakva elektronska i ta sranjca, ipak je to kod beba sve osetljivo... Moj mali je evo prehladjen, i ta pumpica nas spasava...

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja koristim diafit elektronski i prezadovoljna sam... nema bojaznosti od pucanja kapilara,cak sta vise, i od tada nemamo problema ni sa upalom srednjeg uha,a znate i same koliko je to cest problem...ziveo diafit livinglab!!!!!!!!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    i ja glasam ili za dijafit ili za spric!

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    dijafit narucenstize tek sutra al sta raditi do tad...fizioloski iz one pipete joj sipam pola u jednu pola u dr. nozdrvu al nema nekog posebnog efekta samo trenutno
    cak sam i citala negde valja majcino mleko bebi u nosic al par kapi ...ne pomaze a nosic je prepun toliko da joj ozbiljo smeta za disanje
    a kad siki sve je ok ...odma se sve to nekim cudom rascisti al opet trenutno
    dal da pokusam malo agresivnije sa fizioloskim ...pod vecim mlazom ili ne ???mada meni je zao srce mi se kida...
    inace ...prehladu nam je donela moja pametna svekrva BEM JE U ...DA NE KAZEM GDE ....GLUPACA
    pa smo sad prehladjene obe ja sa maskom a malena sa mukom i slincima uzas
    samo problem je sto se sline ne vide nigde u nosicu pa zato ne znam sta ciniti
    i love to love just let me

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    a da nismo bili kod lekara posto nam je ZVANICNA KONTROLA U CETVRTAK i to prva
    a mala nema temperaturu i sve sem slinavog nosica funkcionise ok .
    i love to love just let me

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove