+ Reply to Thread
Strana 1 od 3
1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 30

Tema: Sigurno se secate prvih mozgalica vaseg deteta, pdelite ih sa nama

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010

Sigurno se secate prvih mozgalica vaseg deteta, pdelite ih sa nama

Moja Pipi je imala 4 godine, bili smo na selu i prvi put je videla upregnutog konja u zaprezi.Oprezno je posmatrala i osluskivala.."sta se to cuje?" KOPITE- rekoh ne razmisljajuci. "A STA SU TO KO PITE?" "To su noge njegove".Malo je razmisljala i onda me zacudjeno upita " A zasto konj ima noge KAO PITE?"

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Danas sam bas pronasla jedan stari casopis o roditeljstvu i procitala nekoliko decijih mudrolija, evo jednog bisera:
    Hana, 5 godina: -Kad porastem ja cu po ceo dan da jedem kolace i moja deca ce da jedu kolace i moj muz ce da jede kolace, a kad ti dodjes u goste, mi cemo da ti kazemo: - Pa sta ako nemamo zube,mama, mi smo jedna srecna porodica, imamo kolace.

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Evo jos jednog bisera: Marko, tri godine:
    - Tata, kad porastem, zivecu u Madridu.
    - Odlicno, sine, pozovi neki put i tatu u goste.
    - Ne znam da li cu moci, po ceo dan cu da treniram u Real Madridu.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Svadjaju se moja deca, Aci i Pipi...On njoj nesto kaze , onda ona njemu, ali ja sedim u fotelji i ne obracam paznju na njih.U jednom trenutku,Pipi vikne:" A, SLAGAO SI A ZALKEO SI SE U MAJKU! UMRECE TI MAJKA, UMRECE TI MAJKA!"Na to ce moj stariji sin,Aci" Pa, Pipi to je i tvoja majka..."A, NE ...NE,NE,NE...UMRECE SAMO TVOJ DEO"

Administrator
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    hahahaha, e bas su blesavi!
    Ismejah se

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Da u mojoj kuci je VESELO VECE svaodnevno, "Odlazi cirkus iz naseg malog grada"... vazi samo za tamo neke... kod nas je cirkus normalna pojava.

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Moj Srđa samo što je počeo malo ozbiljnije da govori, bili smo u prodavnici i prodavačica jao što si sladak, jao što slatko pričaš.... i posle dosta tih jao na koje je Srđa stički ćutao, kad smo izašli napolje on mi reče: mama, mene ova baba nevila!?! Njega sa dve godine neko da nervira, ma pazi molim te

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Tako je neka baba na pijaci videla moje u kolicima duplim, pridje i pocne da cuu mucu nnjima nesto tepa...a moja Pipi ni pet ni sest nego kaze njoj besno " zENO STA TI PLICAS KOJIM JEZIKOM TI PLICAS JA TEBE ZENO NISTA NE LAZUMEM...

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Juče ja spremala pile za ručak, a moj Srđa kad je video pile počeo da skače i viče Jupi imaćemo pileću kokošku za ručak.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Moja Milena je imala tri godine i preko leta se jako znojila (kao i sva deca, uostalom). Jednom prilikom, dignem joj kapicu i kažem: 'Jao Milena, opet si se oznojila, mokra ti je kosa.' A ona meni: 'Nisam se oznojila, upiskila mi se kapa!'

Inače je puna bisera, a obožava da bude duhovita, da se ljudi ili deca oko nje smeju zbog onoga što kaže (to je na tatu).

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove