+ Reply to Thread
Strana 1 od 4
1 2 3 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 34

Tema: Pelene

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010

Pelene

Koje pelene koristite?
    Mi smo koristili Pampers do 4 meseca, ali ja nikako nisam bila zadovoljna! Kada god bebi kaki uvek nam prođe na bodić i gegicu, i svaki put kada joj menjam pelenu moram je skroz presvući!
    Kupovala sam ga misleći da je najkvalitetniji, upravo vodeći se merilom što skuplje to bolje, ali sam se još jednom uverila da nije tako!
    Sada kupujem Lumpi pelene (Mercator proizvod), i prezadovoljna sam! Ni jednom do sada, otkako kupujemo Lumpi, kakica nije pronašla svoj put van pelene , a i tečnost superiška upijaju! MAlo su deblje nego pampers, ali zato u sebi imaju više pamuka a manje onih upijajućih kristala... guza nam je glatka i nema crvenila, dok je pre bilo malo, malo pa se ospe ili pocrveni!
    I cena je prihvatljivija, ali to mi nije bilo prioritet, htela sam pelene kojima ću biti zadovoljna pa makar ih platila i više nego pampers...
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    mi smo u pocetku koristili pampers pa smo sa 4 nmeseca presli na suprims i uzas su pelene koje su skroz krute,sad smo se vratili pampersu i huges,odlicne su stvarno!

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Pampers.Sa suprims imamo loše iskustvo jos sa prvim detetom.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    suprim se ocaj ...

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ja sam na pampers original 4.......sad su neke nove izasle sa tackicama......ali nema kod nas jos uvek ove najnovije premium care.......
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Oct 2010
    A je li neko probao Lumpi? Vi imate mercator centre u Srbiji, zar ne?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    imamo mercator nisam probala meni je bitno da su mekane i nezne probacemo ih.

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Ja koristim malo pampers ali vise evy baby i prezadovoljna sam,odlicne su pelene,a i mirisu i nikad nam nije procurelo iz njih nista a ostavim dete celu noc u njima dok iz pampersa nekad procuri...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    A gde kupujete te evy baby i kakva je cena? Nisam ih nigde kod nas do sada videla!

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Pa ima ih svuda ali ja kupujem u liliju ili dm.....Extra su cena je 1080 din trojka sad neznam dali se razlikuje cena od druge velicine,probala sam dosta pelena ali sve su nekako krute u odnosu na pampers a ove nisu lepo idu oko noge i npr ja sam joj stavila sinoc u 10 i presvukla je u 12 ujutru i svasta je radila xaxaxxaax ali nista nije procurelo i jos mirisu lepo....

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove