+ Reply to Thread
Strana 3 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 34

Tema: Pelene

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    daaa...sad se setih kako se zovu pelenice
    kupili smo ih u tempu ...HUGIS sjajna pelenica malo skuplja al verujte mi pelenica je savrsena ...nama sad kroz pampersic i dalje nekad procuri sa strane ( nije do velicine istog niti do stezanja ) jednostavno eto takva je pelena al od hagisa NIKAKO na omotu ima golisava bebica sa pletenom ljubicastom kapicom na glavi
    sjajne pelenice ... sutra saljem muza da kupi ne vezano za pampersic definitivno ....
    i ne ostavljaju tragove nikakve ...dok pampers na bebinim butinicama valjda od njihovog lastisa ostavljaju lep crveni sav...sto me katastrofalno nervira
    ma ne svidja mi se pampers uopste
    i love to love just let me

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    bas cu i ja da probam te pelenice!ima li ih jos negde ili samo u tempu?jer neidem u tempo uopste jer mi je daleko.a i mene to nervira kod pamperssa.......em stezu em propustaju.

Datum pristupanja
    Dec 2010
    mislim da sam ih videla u maxiju ...al nisam sigurna
    u svakom slucaju zamoli nekog ko ide do tempa da ti uzme bar jedan paketic pa ces videti ...ja sam se sa tim pelenicama odusevila

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pampers je zivo njesra... Propusta i pis pis i kaku... Ma uzas...
    Kupili smo HUGGIES, i prezadovoljna sam... Evo bas nocas dok smo spavali, za tih 8h, mali se upiskio toliko da sam mogla nekog da ubijem pelenom da sam ga gadjala xD a kap nije propustla...!!!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    hahahaha barbarice svaka ti cast!i ove evy beby su odlicne.mada su nesto pobrkali u pakovanju,pise da je 4 orka a ona ispade 3 u pakovanju.popizdela sam!a za ove bebice kad se rode kupovacu isto evy pempers nikako!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    e vidis mogla sam i njih da probam, ali za sada se drzim huggies ima cak i winnie pooh na njima hehe xD

Datum pristupanja
    Dec 2010
    kazem ja hagis rules
    mi imamo kuci 3 pakovanja pampersa 2ke a i dalje koristimo hagis 1ca a i tata nam je kupio najvece moguce pakovanje hagisa 2ke tako da cu pokusati da izebgnem sve moguce sem hagisa

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    ja glasam za pampers, ali ne kupljen kod nas u srbiji,nama valjda uvek dostavljaju sve najgore,po principu ova serija i nije bas dobra,sta ce mo sad,aj u srbiju....mi nabavljamo iz nemacke ili austrije i verujte nema veze sa ovim nasim pampersom,dete mi je po 14 sati suvo,zaspi u 8-9 i sutradan u 9 kad se prbudi on suv....kupila sam nekoliko puta kod nas i uzas,katastrofa... ali zato LIBERO koji sam kupila ovde kod nas u LETU sasvim su OK i njih oplo preporucujem,i cena im je ok!!!!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    e to je vec drugo!i ja bi pampers ali iz strane drzave.ovaj je nula od nule!jbg pokvarili su ga!a ove evy su nase pelene iz vojvodine cini mi se!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    ja glasam za pampers, ali ne kupljen kod nas u srbiji,nama valjda uvek dostavljaju sve najgore,po principu ova serija i nije bas dobra,sta ce mo sad,aj u srbiju....mi nabavljamo iz nemacke ili austrije i verujte nema veze sa ovim nasim pampersom,dete mi je po 14 sati suvo,zaspi u 8-9 i sutradan u 9 kad se prbudi on suv....kupila sam nekoliko puta kod nas i uzas,katastrofa... ali zato LIBERO koji sam kupila ovde kod nas u LETU sasvim su OK i njih oplo preporucujem,i cena im je ok!!!!
    a koliko kostaju? i jel su ko gacice ili ne?

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove