+ Reply to Thread
Strana 2 od 4
PrviPrvi 1 2 3 4 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 34

Tema: Pelene

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    hajde valjda će se i kod nas uskoro otvoriti taj dm pa da i mi probamo... ja sam ovim što sada koristim jako zadovoljna ali jedina mana im je ta što su malo krute, mada nije ništa strašno! Volela bih probati te evy baby...gledala sam reklamu deluju mi dobro... nadam se da će ih biti i kod nas uskoro...
    ...deca su ukras sveta...

Member
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    E pa bas to ti pricam sve sto sam probala osim pampersa su krute i to me nervira ali ove evy baby nisu...;-)))

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    evy baby ZAUVEK!CAK SU MI BOLJE I OD PAMPERSA!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Evy baby su odlicne, a i cena im je povoljna.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Pa tu i tamo....jos malo pa ce da dostignu cenu pampersa.....za mozda god dve....pampres su ok ali su ih upropastili....al sta sad.....kad se porodim samo evy cu da kupujem kakvi pampers

Member stich2leeloo's Avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Mi za sada pampers; probala bih evy baby, ili one dm-ove, baby love (valjda se tako zovu) ali mi se ne dopada ideja da kupim paket od 70kom i shvatim da nam ne odgovaraju, sta da radim onda sa tolikim pelenama?!?! sto ne mogu da se probaju neki uzorci, reklamno, da bar proizvodjaci imaju male paketice, po 5 recimo, platis, probas, ako ti odgovara uzmes paket od 80, ako ne, probas druge...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    pampers zakon!

Datum pristupanja
    Oct 2010
    da ali stare pampers pelene ove nove bjak!!!!!!!!bar meni!

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    joooj mi koristimo treniutno pampersic ...al nam ostavlja tragove na butinicama sto me katastrofalno nervira
    pre njih smo koristili neke baby love ili tako nekako i bile su sjajne al sad dok ne potrosimo pampersice koje inace su nam nakupovali na tone mislim da nema potrebe kupovati druge
    a sto se ojeda tice
    ne stedim UOPSTE na pavlovicu i bebina guza je prava bebina guza a stigli smo iz porodilista sa odjedom + crvenilom od kvarcanja samo tako
    PAVLOVIC je zakon
    no da ne skrecem sa teme NIKAKO MI SE NE SVIDJA PAMPERS
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Oct 2010
    nazalost je tako.pre otp.2 god pampers je bio zakon!a sad....... zato evy beby!!!! a sto se tice ojeda bas su grozni,trebali su cesce bebu presvlaciti u porodilistu.jer se beba stalno ukaki jer se cisti organizam(crno gogo)jao kad se setim toga sa mojim stefijem....sad me duplo ceka hehe vazno je da je sad ok.ni ja ne stedim na pavlovicevoj!to je zakon!!!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove