+ Reply to Thread
Strana 7 od 9
PrviPrvi ... 5 6 7 8 9 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 61 do 70 od 84

Tema: Kada ste prestale dojiti i kako?

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Joj ja nikad nisam masirala, mene je to bolelo, a nisam ni znala kako... Ma pumpica me spasila...

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Navodnik Orginalno postovao emadora Pogledaj post
    Ja sam koristila Aventovu pumpicu i super je. Zverkic tebi mora u mlazu mleko da ide i kada se sama izmuzazs inace nista nisi uradila. Verovatno tri kanali nisu skroz razradjeni. Znam da te boli, ali moras sama da probas malo maairaj dojku skroz u sirokom krugu, a onda polako pritiskaj samo oko orvola bradavica, Ala sam plasticno objasnila,a?
    hahaha moraces za koji mesec i meni ovo ponoviti....zverkic poslusaj iskusnu mamicu!

Senior Member zverka's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Navodnik Orginalno postovao emadora Pogledaj post
    Ja sam koristila Aventovu pumpicu i super je. Zverkic tebi mora u mlazu mleko da ide i kada se sama izmuzazs inace nista nisi uradila. Verovatno tri kanali nisu skroz razradjeni. Znam da te boli, ali moras sama da probas malo maairaj dojku skroz u sirokom krugu, a onda polako pritiskaj samo oko orvola bradavica, Ala sam plasticno objasnila,a?
    ma ide to kako valja nego mene boli pa ne mogu mnogo...
    inace pojavio mi se jos jedan problem
    sve zivo me svrbi ...ODLEPIH OD TOGA VISE
    a ako se pocesem samo jednom eto meni haosa... verovatno na nerv.bazi ...al kako me to uhvati ocu da ubijem
    uzas definitivno uzas
    ja ako ne flipnem nisam nista uradila
    evo jos i mala kenjkavi na svakih sat vremena ...a dragi mi trenutno na skajpu sa njegovom milom majkicom ...koju bi slatko pridavila ....i uuuuuuuf
    grrrrrrrrrr
    i love to love just let me

Datum pristupanja
    Dec 2010
    ocu reci bice da su malu krenuli grcici i to jos blazi oblik posto se da primiriti nakon nekog vremena al primirujem je samo ja ...ko da sam sama u svemu ...
    pa kad me opauci i ovaj svrab ...uzas ko da me uvati alergija na nesto - a na nista nisam alergicna koliko znam

Datum pristupanja
    Oct 2010
    a sta te svrbi ako nije tajna?nego zverkic meni nedaju karton da prebacim iz batajnice u zemun!mogu samo da otvorim jos jedan i to samo navodno kako sam cula!

Datum pristupanja
    Dec 2010
    ne mogu oni tebi zabraniti da prebacis karton kod drugog lekara
    nikako to ne mogu
    sta me svrbi sve zivo me svrbi ...butine sise ...sve zivo
    a ako se pocesem ko da me opalila kopriva izgleda tako a svrbiiiii za tri medalje onda namazem najobinijom niveom i malo se smiri
    ima da odlepim ...ma danas mi je bila ona krava od svekrve pa sam odlepila ...kazem verovatno je na nerv,bazi ...al aj se sad ti iskuliraj kad si preopterecen detetom sve sam radis i pizdis a onda ti jos dodje neki debil da ti serenda ...kako sam je danas svetski iskulirala ... otisla da se tusiram i zabole me
    sto se kartona tice moguce je jedino da tebi licno ne daju karton u ruke ...al trazi da menjas lekara ...i kazi da nisi zadovoljna sa sadasnjim lekarom i nemaju sta da ti kazu

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ma bre moraju da ti daju da prebacis, kazes u koji dom zdravlja hoces, das im adresu i licnu kartu da ispopunjavaju, i onda tamo onu posalju, i tamo u drugi DZ stize za nekih desetak dana...

Datum pristupanja
    Oct 2010
    moracu da im napravim haos u domu zdravlja da bi mi dali karton!

Datum pristupanja
    Dec 2010
    sta haos samo haos...daj zovi mene taman da izbacim ovu gomilu neg,energije
    LM
    ne mogu nigde da nadjem nukovu pumpicu nigde je nema
    bradavice su mi u haosu takoad mi je dojenje preslo u uzas a grudi prepune mleka
    cak je muz kupio neku znj pumpicu koja izmuze celih 20 mll ako se ne varam i ni makac dalje a mei i dalje grudi prepune
    joooj kako cem da skacem po onoj aventovoj pumpici samo da mala stasa malo ...

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Nukovu imas da narucis preko aksa baby planet, 3200... Ja sam tako...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove