+ Reply to Thread
Strana 3 od 9
PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 21 do 30 od 84

Tema: Kada ste prestale dojiti i kako?

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    USPEH! Popila je 100ml mleka, ali sam ga morala pošećeriti!
    Sad kad sam uspela, počela je da me peče savest, imala je neki tužan pogled dok je ručkila ...
    BAš mi je žao!
    Nadam se da nije suviše mala za prelazak na mleko, ali ja stvarno nemam više... jela sam kao krme zadnjih dana i neće nikako da nadođe!!! Evo od noćas nije sikila, i mleka nema, možda sasvim malo...
    Treba li da je vodim doktoru pošto prelazimo na kravlje? Mislim da li treba dodatno neke vitamine davati, ili nešto...? Ne znam, ovo je sve novo za mene! Mislila sam da ću još moći da dojim!
    I koliko bi vode trebalo da joj dajem dnevno?
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ako seceris onda nek to bude zuti secer i samo na vrh kasicice ne vise,to da je imala tuzan pogled to je tvoj trip i nemoj da se sekiras nije tuzan pogled vec tebe malo grize savest,nemoj da je vodis kod dr a ako se pojave neke nus pojave onda ides obavezno,vodu joj prokuvaj i stavi malo kima unutra zavisi posle svakog obroka po malo koliko ona bude htela da popije ali joj ponudi.
    Ja sam tako radila sa mojim detetom i nije bilo grceva a dobro je napredovalo ja sam daleko krace dojila od tebe.
    Srecno!

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    e bice ti tesko u pocetku jer ce sada maje da pije mleko,od njega se zasiti.
    kod doktora ne moras da je vodis.....a vodu joj nudi kad potrazi,sad kad pije kravlje mleko trebace joj voda.ona kad je zedna sama ce da pije.Pa sto se tice dojenja doji je i dalje......ako imas mleko doji je.
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Sep 2010
    e plazmu ako stavljas moras vecu rupu na cucku da napravis,jer ona zato povuce pa vristi ne moze da povuce mleko od plazmu jer ti i malo da stavis,on se rastopi i postane ko mulj.
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Imate da kupite flašice sa otvorima koji su prilagođeni za polučvrstu hranu u flašici.Zaboravila sam-mislim da su Aventove.

Datum pristupanja
    Sep 2010
    jesu
    sama cucka je oko 300din
    MaLeNa MaZa

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    ja sam kupovala aventove ali se ispostavilo da su nukove bolje.

Datum pristupanja
    Sep 2010
    ebem li ga.....meni nukove nisu bolje jer uvek kad sipam mleko ono mirise na gumu a kod ovih ne......
    A od kad imam Avent cuclu kica brze pije mleko i sladje....onako se muci,ma ne znam
    MaLeNa MaZa

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Kupih i ja tu Avent, i iskreno nisam zadovoljna, imamo Nuk i iz nje je pila mleko a iz ove nije htela jer je mlaz prejak! Dadoh pare bez potrebe bolje da sam joj kupila nešto od garderobice! A što se plazme tiče, stavim samo malo pa procedim u flašicu mleko da ne bi bilo komadića koji zapuše rupicu

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Možda će kasnije hteti iz te flašice da pije ali dok se ne navikne malo bolje na kravlje mleko, Nuk flašica će da posluži!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove