+ Reply to Thread
Strana 1 od 3
1 2 3 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 26

Tema: Decija ogradica,DA ili NE

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010

Decija ogradica,DA ili NE

JA SAM DUGO RAZMISLJALA DA LI MI JE OGRADICA UOPSTE POTREBNA??? moja mama mi je sugerisala da to kupimo,da ce mi to biti spas...i na kraju ja poslusah mamu i bila je u pravu...kupili smo bubu muzicku ogradicu,koja sa bocne strane ima otvor i sada moj deckic sam udje igra se,izadje kad hoce tu mu stoje igrackice ma milina...a kada je neka frka,kada moram da ga ostavim na minut dva,nekako mi je tu najsigurniji!!!!! i na kraju se ispostavilo da su dubak,stolica i ogradica od tog decijeg namestaja stvarno od velike koristi...a da,da spomenem i to da je ogradica i putni krevetic,spakujem je u njenu malu torbicu i ne moram da brinem gde ce Vuk spavati kada je u gostima

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    mi je imamo ali je ne koristimo nesto cesto ponekad je spas sto kaze Skarlet ali ja glasam za dubak.Dobili smo na poklon bila sam protiv toga i da sam ja trebala da kupim ne bih je kupovala ovako nemam nista protiv potpuno je nova s vremena na vreme je otvorim stavim dete ali to je jako kratko.

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Moje starije dete nije koristilo dubak,ni doktori ga ne preporučuju.Većina kaže da su i nas stavljali pa nam ništa ne fali,ali ja glasam za ono do čega je medicina došla-a ne gde je bila.Ogradicu imamo,može da posluži....

Datum pristupanja
    Aug 2010
    doktorima nista ne verujem ali bas nista sad ce mi reci da deca koja koriste dubak nisu u redu zasto ne treba koristiti dubak?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Tea Pogledaj post
    Moje starije dete nije koristilo dubak,ni doktori ga ne preporučuju.Većina kaže da su i nas stavljali pa nam ništa ne fali,ali ja glasam za ono do čega je medicina došla-a ne gde je bila.Ogradicu imamo,može da posluži....
    nemoj da se uvredis nista nemam protiv toga sto nisi koristila dubak sa starijim detetom ali sam jako ogorcena na doktorske savete.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    pa nekima nije dubak dobar ali meni bas koristi.Kada imam obaveze Kika je tu sigurna,ne smeta mi i mogu polako da radim.Ogradicu kupujemo ali kad Kica malo priporaste,sad nam nije potrebna
    MaLeNa MaZa

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    kazu ne valja zbog kukova,stopala itd...medicina napreduje i ja glasam za to...medjutim mi smo koristili dubak...kada smo sa 5 meseci otisli na ultrazvuk kukova doktor,mi je rekao/odlicno vi sigurno ne koristite dubak/ aha rekoh ja,on je vec sa 4 meseci upo u dubak,jednostavno rano je dete i trazilo da sedne,cvrst je bio jako i na rodjenju,tao da....moj instikt mi je govorio da mu dubak nece skoditi i nisam pogresila,nema nikakvih posledica...kukovi ok,stopala tabani ok...

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    kazu ne valja zbog kukova,stopala itd...medicina napreduje i ja glasam za to...medjutim mi smo koristili dubak...kada smo sa 5 meseci otisli na ultrazvuk kukova doktor,mi je rekao/odlicno vi sigurno ne koristite dubak/ aha rekoh ja,on je vec sa 4 meseci upo u dubak,jednostavno rano je dete i trazilo da sedne,cvrst je bio jako i na rodjenju,tao da....moj instikt mi je govorio da mu dubak nece skoditi i nisam pogresila,nema nikakvih posledica...kukovi ok,stopala tabani ok...
    ista prica i kod mene ja sam sa 3 meseca bebi skinula sirok povez kad smo otisli na kontrolu sa 6 meseci taj dan sam stavila sirok povez a dr je rekao da su mu kukovi kao nacrtani,sa 4 meseca je bio u dubku sledeca kontrola je bila uredno bez sirokog poveza i rekli smo da stavljamo dete u dubak dr je rekao mozete mada vam je bolje da ga polako pridrzavate pre ce prohodati.
    Ali to ne znaci da je dubak dobar i da svi tako treba da rade.

Senior Member sandra kika jovanovic's Avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    ja nikad nisam koristila siroko povijanje,kukovi su ok.....doktori misle da je i dalje povijam ha ha ha......pocela je da sedi u trecem mesecu......pa nista,sad sama stoji ali ne zna da krene.
    MaLeNa MaZa

Senior Member
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Svako dete je različito.....tako se kaže.Zavisi i kakav vam je stan.Detetu moje prijateljice je palo drvo života preko njega i dubka u jednoj silnoj jurnjavi.Srećom ,sve se dobro završilo.Majka uvek zna šta je najbolje za dete.Ovde smo da razmenimo iskustva.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove