+ Reply to Thread
Strana 2 od 9
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 88

Tema: Polazak na prvi porodjaj

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    A hoces drugo?! Stvarno, mislis li uskoro? D I V N O

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Pa ne zelim da ostanem samo na sinu,hocu jos dece ,za sada jos jedno,a ne bi da pravim veliku razliku u godistima izmedju njih,jer je od mene moje sestre su starije 14.i 10. god i to je zaista mnogo...nisam osetila car sestara kada su mi bile najpotrebnije-udale se.A kolika je razlika kod tvoje dece?

Datum pristupanja
    Apr 2010
    4 godine izmedju starijeg i blizanaca i 10 minuta izmedju njih

Senior Member Mamamica's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Nikad neću zaboraviti dan kad sam postala Srđanova mama. Najlepši dan u mom životu

Datum pristupanja
    Apr 2010
    U tome i jeste car, sve se zaboravi, ali ostane taj divan osecaj...

Member DreamDiva's Avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Mojoj bebi je bas bilo lepo kod mene u stomaku da nije planirala da izadje! Termin mi je prosao 9 dana kada su me primili u porodiliste, bilo mi je dosta trudnoce a nisam osecala nikakve bolove i nisam davala nikakve znakove da bih se mogla skoro poroditi... i tako su mene oni jedan ceo dan gnjavili sa pregledima, ricinusom, klistirom itd da bi me sutradan rano ujutru stavili na indukciju. Primala sam indukciju od 8 ujutru do 5 poslepodne bez ikakvih promena, a kao narucen vodenjak mi pukne kada sam hodala prema predporodjajnoj sali Ni to nije moglo naterati moju bebu da dodje na svet pa je doktor odlucio posle dve boce indukcije da me posalje na carski. Sve je proslo u najboljem redu i stvarno nemogu sa pozalim ninasta! Uglavnom zene pricaju kako su se svi lose ophodili prema njima, ali ja sam stvarno imala samo lepa iskustva sa svima! Mozda sam samo imala srece

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Ili su one imale tu nesrecu da se susretnu sa onim drugim doktorima i sestrama...U svakom slucaju drago mi je zbog tebe, tako su ti ostale sve lepe uspomene, kao prprema za drugo kada za to dodje vreme

Senior Member
    Datum pristupanja
    May 2010
    Sećam se da sam posle porođaja razmišljala kako nema šanse da zaboravim sve to ... i bol, i malaksalost i upaljenu ranu koja je ostavljala doktore bez daha, pa nikad sesti ko čovek, neljubazne i nadobudne sestre... probleme sa dojenjem... a onda prođe neko vreme i zaista se svi ti doživljaji ublaže i ostave mesta lepšim uspomenama- kako je malecki okrenuo glavu prema meni kad mi je čuo glas, pa moja šašava "cimerka" koja nas je zasmejavala da su nam rane bile ozbiljno ugrožene, pa jedna divna babica koja nam je pomagala u svemu i kuvala kafu i tako... u svim gradovima je ista priča, noramo držati fige i nadati se najboljem..

Datum pristupanja
    Apr 2010

Thumbs up

Bravo za SRNU

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Boze citam ove "pricice" i divno se osecam!!!! ma divno je biti mama kako god da prodje porodjaj....moj decak nije hteo napolje pa smo presisali termin 8 dana,pa kako se ni tada nista nije "desavalo" moja divna doktorka,koja mi je zaista pomogla da se tako divno i sigurno osecam svih 10 meseci(!!!!!),odlucila je -idemo na carski,nema nam druge!!!!! I sve je bilo super,bebac velik i tezak 4 kilograma na opste iznenadjenje svih nas posto se niko nije nadao da ce biti toliki,a mama mala i sitna ,i bez kakvih problema sam samo desetak sati posle carskog ustala napravila par koraka,i sutradan me niko nije mogao zaustaviti!!!!! Visila sam ispred boksa za bebe i gledala mog decka i uzivala!!!!!! OOOOOO JEDVA CEKAM DRUGU BEBU!!!!!!

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove