+ Reply to Thread
Strana 5 od 15
PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 41 do 50 od 150

Tema: Sex u Srbiji!

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao mamaNS Pogledaj post
    Ma ne treba njemu smirenje, tj on ne place,njemu se druzi. E kad dodje tih kriticnih sad il nikad 5 minuta kad treba da skonta da za spavanje kapci moraju biti spusteni, e onda nas cuje cela vertikala. Takvo dete,ljubi ga majka Ima puna 2 meseca, skoro 2 i po
    hvataj sad temp[o inace ako nastavi tako nista od tvog spavanja i odmora.Ja sam od pocetka imala proceduru u 9 najkasnije u krevet prvih mesec dana je imao nocne obroke a potom ne.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Skarlet Pogledaj post
    ma jok,nije da nesto sad kao glumim finocu,ali nikada mi tema o sexu nije bila tabu,jednostavno mozemo pricati u globalu,o cemu god,ja jednostavno ne volim da pricam o svom krevetu,nisakim...ja ne pricam ja samo delam,hahahah!!!!!
    xaxxaxxaxxa pricaj nam kako delas....ali vidis kako nije lako otvoriti se i reci e ja sad volim ovako ili onako.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Ja volim romantiku ali do neke granice ako se ta granica prodje onda mi to postaje bljutavo zato hajde da se malo pomazimo i na posao ne volim pasivne muskarce volim strast,kod mene nema ja to ne znam ili nisam za to ja sam za sve,uzivam u sexu i volim da se prepustim nekad volim da sam ja aktivna i da ja vodim igru,posle sexa volim mazenje dugo i pricanje o tome kako je bilo potpuno otvoreno.Mesto za sex ne biram kad gde god.

Datum pristupanja
    Aug 2010
    kod mene u kuci se cuje nja nja nja ma ma mam maa tako da odlazim pa se vracam da nastavim casku

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    xaxxaxxaxxa pricaj nam kako delas....ali vidis kako nije lako otvoriti se i reci e ja sad volim ovako ili onako.
    haha,ne znam nekako ne mogu da odskrinem pokrivac i kazem svima>ajte da vidite kako i sta ja volim< ali ponavljam nisam zaostala mogu da vam kazem,recimo da nisam neki romantik,nisam ni za sex,ja glasam za vodjenje ljubavi,mozda zvuci kao glupost ali ja pravim veeeliku razliku izmedju ta dva cina,skroz su mi razlicita!!!!

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao zoranabat Pogledaj post
    nije fuj ..kod analnog sexa je jaci orgazam nego kod vaginalnog.
    mislim da je to (analni) nehigijenski....da se mi ne lazemo,debelo crevo je debelo crevo!!!!!!!!!!!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Pa ako stavis gumicu.... xD

Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao Barbarica Pogledaj post
    Pa ako stavis gumicu.... xD
    ma kako god,DEBELO CREVOOOO!!!! ne vredi gadljiva sam pa sam gadljiva,kud sam i ucila tu anatomiju tako detaljno....vidis po vasim postovima mozda i gubim nesto...lepo kazu neki ljudi,knjiga ti i nije uvek drug!!!!!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    haha,ne znam nekako ne mogu da odskrinem pokrivac i kazem svima>ajte da vidite kako i sta ja volim< ali ponavljam nisam zaostala mogu da vam kazem,recimo da nisam neki romantik,nisam ni za sex,ja glasam za vodjenje ljubavi,mozda zvuci kao glupost ali ja pravim veeeliku razliku izmedju ta dva cina,skroz su mi razlicita!!!!
    xaxaxaxaaxaxa a znas sta je meni ludo smesno u tvojim postovima ?TVOJI ZNACII NAVODA....XAXXAAXXAXXja se tako slatko nasmejem da nemas pojma!

Datum pristupanja
    Aug 2010
    mislim da je to (analni) nehigijenski....da se mi ne lazemo,debelo crevo je debelo crevo!!!!!!!!!!!
    za sve postoji resenje...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove