+ Reply to Thread
Strana 6 od 6
PrviPrvi ... 4 5 6
Prikazivanje rezultata 51 do 60 od 60

Tema: Pitanje za iskusne...

Junior Member
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    I like monclers coat,this dayI have get one on a website ,now I share it to you ,there are many kinds of monclers for cheap.you can find one you like.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Navodnik Orginalno postovao JelenaM Pogledaj post
    Pozdrav devojke

Evo me opet sa mesovitim vestima... lepa je da sam trudna bila sam na ultrazvucnom pregledu, doktor kaze da je sve ok, da se vidi sve sto treba, 5,2 sam nedelja, ali... nakon pregleda, dok sam isla kuci, prokrvarila sam, doduse, ne mnogo, malo. Odmah sam pozvala doktora i on mi kaze da je sve ok, da je moguce da je to od pregleda i da ce proci. Taj dan je bilo po malo krvi, sutradan su to vec postali braonkasti obrisi i traju i danas, dva dana posle pregleda. On me smiruje da je to definitivno od pregleda, cim je braonkasto, da je stara krv i da se ne sekiram, ali opet, ne mogu da budem mirna kad se setim sta je to krvarenje znacilo prosli put... da li je neka od vas imala slicno iskustvo?
    JelenaM, kako si? ja sam takodje prokrvarila u prvom trimestru, i to tri puta. Jedan od najgorih osecaja u zivotu, ali ipak moze sve da prodje i bez posledica. Nadam se da si sada ok. Veliki pozdrav!

Junior Member JelenaM's Avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Nije me bilo neko vreme, jer se i ta trudnoca zavrsila onako kako sam ja najmanje ocekivala, spontanim pobacajem... ne moze covek a da se ne zapita "sta to toliko nije kako treba".

Kada se sve to odigralo, sela sam sa doktorom i porazgovarala, jer nisam vise zelela nista da prepustam slucaju. Dao mi je da uradim neke testove, tipa hlamidija, mikoplazma, ureoplazma, trombofilije, torc (koliko sam ja shvatila, to su neke razne vrste virusa)... i opet nista, svi rezultati su kako treba.

Sada treba da odem sa rezultatima da vidim sta dalje... a opet sa druge strane, sve mislim da prosto treba da nastavim dalje, da pokusavamo ponovo jer smo napravili dugu pauzu, sasvim dovoljnu da se organizam oporavi od svega.

Pozdravljam vas devojke, a sad odoh da promenim korisnicko ime, ukoliko je to moguce jer mi prezime vise nije na M, vec S... makar jedna lepa vest, u medjuvremenu sam se udala

Moderator mama m's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    JOJ.......bas mi je zao sto ti se to desilo....i cestitam na udaji!a vidim i da si iz mirijeva ja sam tamo zivela dok se nisam udala
    Last edited by mama m; 05-03-2012 at 21:31.

Datum pristupanja
    Dec 2010
    Jbg, desava se... ali ja nikako ne odustajem, to me nije obeshrabrilo
    Kako si ti, ne videh te dugo

Junior Member
    Datum pristupanja
    May 2012

Cao..

Imam jedno pitanje, zanima da li je moguce biti u drugom stanju i imati menstruaciju uz neopisiv bol u donjem predjelu stomaka?!!
    Unaprijed zahvalna,
    Dijana

Datum pristupanja
    Dec 2010
    Pozdrav devojke,
    sada vec mogu da se pohvalim, rizican priod je prosao. Stigli smo do 7. meseca
    Znamo da smo bata, i lepo napredujemo... eto, sreca nam se osmehnula

Junior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Zdr Ja sam nova i hocu da pitam kolko dana posle ciklusa moze da se opredeli trudnoca i dali moze odma posle ciklusa da se zatrudni

Junior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Drage dame, ja sam nova na forumu. Imam pitanje. Dobijam redovno, na 26 do 28 dana. Medjutim, poslednja menstruacija trajala je samo dva dana, krv je bila malo braonkasta i tamnija i bila je normalna (ni obilna, ni oskudna i izvinite sto sam detaljna). Nakon toga, sve je bilo normalno. Posto imam aplikaciju na telefonu, kada pratim plodne/neplodne dane (a momak i ja se pazimo, ne koristimo kondome, ali se pazimo) grudi su pocele da me bole na dan kada je bila ovulacija i od tada ne prestaju... pritom se javio i blagi bol u donjem delu stomaka. Trebalo bi da dobijem do 4.08.... Ne znam da li sam komplikovano objasnila, ali bih Vam bila zahvalna za savet i da li je neka od Vas imala slicno iskustvo... Pozdrav

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove