+ Reply to Thread
Strana 8 od 8
PrviPrvi ... 6 7 8
Prikazivanje rezultata 71 do 73 od 73

Tema: Opišite sebe, ali budite iskreni...

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja sam stvarno ljubitelj žena koje do sebe drže, ali sa ukusom i određenom granicom...ne volim kad neko samo o izgledu brine, a u glavi promaja!
    Držati do sebe znači biti negovana i s vana i iznutra!
    A odeća k'o odeća, danas moderno sutra nije, i ne vredi se ni truditi biti rob mode, jer nikada ne možemo imati baš sve...uvek postoji ono nešto što nam nedostaje!
    I ja sam tip koji voli i patike i štikle, i mogu biti potpuno sportski obučena, kao i 100% "napucana", mada ja najviše volim zlatnu sredinu
    ...deca su ukras sveta...

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    ja sam stvarno ljubitelj žena koje do sebe drže, ali sa ukusom i određenom granicom...ne volim kad neko samo o izgledu brine, a u glavi promaja!
    Držati do sebe znači biti negovana i s vana i iznutra!
    A odeća k'o odeća, danas moderno sutra nije, i ne vredi se ni truditi biti rob mode, jer nikada ne možemo imati baš sve...uvek postoji ono nešto što nam nedostaje!
    I ja sam tip koji voli i patike i štikle, i mogu biti potpuno sportski obučena, kao i 100% "napucana", mada ja najviše volim zlatnu sredinu
    pozdravljam!!!!!

Senior Member emadora's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    I ja volim kada zena drzi do sebe. Ako volis sam sebe i drugi ce te vise voleti.
    Emilija 05.08.1995.
    Isidora 17.05.2002.
    Nikola Lav 25.10.2009.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove