+ Reply to Thread
Strana 2 od 8
PrviPrvi 1 2 3 4 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20 od 73

Tema: Opišite sebe, ali budite iskreni...

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    hmm,uf ja cu ovako posto ne umem sama o sebi ama bas nista da vam kazem,posto i ne bih bila bas realna,verovatno,ovako kazu neki moi prijatelji bas pravi,tj par njih!!! SKARLET je pouzdan prijatelj,veliki hedonista u svakom pogledu, uvek nasmejana tugu krije kao zmija noge i kao i svaki lav,tj lavica ( lav sam u horoskopu) suze njene retko ko moze da vidi,otrsita,previse direktna sto nekad zna da bude i lose,mrzi laz i gnusa se nad patetikom,vredna (!!!!!) ,posvecena, uvek tera svoje, perfekcionista do ludila sto nervira ljude itd... a sto se tice izgleda to mogu i sama da vam kazem, niska sam jako ( ali i M.M. i Madona su takodje pa eto koliko su uspesne,tako se tesim ja) samo 155,plava,oci nikakve boje nesto glupavo neodredjeno zeleno braon,posle porodjaja 5 kg viska mada nikada i nisam bila neka mrsavica ( mm kaze da i Dzenifer ima veliku guzu i da joj nista ne fali,isto kao i malo cas,tako vam se ja tesim) a stil,hmm pa kako kad volim sportsku garderobu i kad se sredim i popnem na stikle (sto i radim cesto zbog onih 155,razumljivo) volim da je to i tada opusteno,komotno...u stvari i ne umem da vam opisem kako se oblacim ali me u poslednjih godinu dana mozete videti najcesce u nekoj trenerkici...eto,ako se setim jos nekih komentara ovih mojih,na prste jedne ruke nabrojanih pravih prijatelja,ja vam javljam!!!!!

Senior Member mama Taca's Avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    E pa sad, visoka 170cm, nekih 65kg sportske gradje, sira ramena, izbacena guza pravilne noge... kosa krtka creveno narandzasta ( moglo bi se reci sargarepa) kako moj suprug kaze " kratka za sve pare"... volim farmerke, duboke patike, duboke cipele (starke kozne i martinke)... ne volim komplete ni kao gornjim i donji deo trenerke, cak ni u toj varijanti... kazu da sam zgodna ( ali ja sam oduvek takva, osim za vreme trudnoca) tako da mi taj izgled nista dobrog nije doneo u mom zivotu... znate ono " lepa i glupa" a onda se iznenade kada saznaju neke stavri... tipican sam ovan... ponekad nepoprav;jiv romantik... od akcije... uvek nasmejana (osim kada to nisam ha ha ha)... cuvam svoje prijatelje i negujem prijateljstva... u poslednje vreme bas i ne ljubim guzvu ali zbog dece idem morei na kojekave koncerte...umem ja i da postanem riba ida se doteram, da se uvucem u kozu i na sprat pa kom opanci kom obojci! To je sada retko ali za ljubav mojih klinaca pravim cak i takve izlete... sve sam podredila njima i uzivam u tome... ja sam prosla sve ... videla sve sta sam htela, e sada je red na njih... umem da poludim ali to me ne drzi dugo, ne ljutim se... alim kada se to desi , onda je to za uvek.Naucila sam, ili bolje receno izdresirala sam se da ne budem previse iskrena jer to ljudi sada bas i ne cene i umeju debelo to da zloupotrbe... moze se reci da sam zrelija i iskusnija pa stvari gledam sa mnogo strana i iz vise perspektiva pre nego sto donesem odluku.Pa, hajmo cure i vreme je da se uozbiljim u 43, zar ne!?

Senior Member
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Mama Taco ti si žena zmaj!!! Žene ovnovi su mi najbolje od svih znakova!!!

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Navodnik Orginalno postovao Rossana Pogledaj post
    Mama Taco ti si žena zmaj!!! Žene ovnovi su mi najbolje od svih znakova!!!
    Hvala Rossana, odavno se nismo " postovale" ha ha ha ... Radis pa nemas vremena , predpostavljam.

Datum pristupanja
    Apr 2010
    Mislim da se mi mame, ne razlikujemo bas mnogo... to su sitnice koje zivot znace, posvecene deci i njihovom dobru... licno, zivim za njih... svaki dan, svaki minutic moga vremena im posvecujem sa podjednakim zarom kao i kada je bilo jedno... dosade mi ... ali kada im vidim osmehe na licima... sta cu... pa cak i da se nasminkam i doteram i stanem na sprat, sve za njih...da lepo izgledam da sam u formi, da napravim pitu i idem na koncert...

Senior Member mihajla's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    I ja sam devica a device su pre svega perfekcionisti...
    Znate šta je moja najveća boljka, slaganje boja u garderobi... npr. ja nikada ne bih mogla da obujem braon cipele a da nemam nešto takve boje na sebi, pa makar minđuše... Vidim na drugim devojkama, sve različite boje, i to super izgleda, ali kad ja pokušam nema šanse, moraju se boje slagati i tačka ili ne izlaim i kuće! Pola garderobe koju imam i ne nosim upravo zbog toga!
    Stvarno sam čudna!
    Molim vas recite mi da ima još neko kao ja ))))))

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Navodnik Orginalno postovao mihajla Pogledaj post
    I ja sam devica a device su pre svega perfekcionisti...
    Znate šta je moja najveća boljka, slaganje boja u garderobi... npr. ja nikada ne bih mogla da obujem braon cipele a da nemam nešto takve boje na sebi, pa makar minđuše... Vidim na drugim devojkama, sve različite boje, i to super izgleda, ali kad ja pokušam nema šanse, moraju se boje slagati i tačka ili ne izlaim i kuće! Pola garderobe koju imam i ne nosim upravo zbog toga!
    Stvarno sam čudna!
    Molim vas recite mi da ima još neko kao ja ))))))
    ja na zalost,sto ti kazes gotovo pola stvari i ne nosim iz tog razloga...sve mora da bude sa necim sastavljeno...uzas...a volim da vidim sarenilo na drugim devojkama...ali ja nikako da uspem sebe da prepoznam u necemu slicnom

Datum pristupanja
    Oct 2010
    drago mi je da nisam jedina

Junior Member beba's Avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    ja nosim sve u jednoj boji.....ako je suklja roze,sve je na meni u toj boji pa cak i lak na noktima.
    Za mene kazu da sam jako dobra,postena,vredna......sve naj naj.i ja tako mislim o sebi

Datum pristupanja
    Oct 2010
    ...jer ko ne voli sebe, ne voli ni druge...

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove