+ Reply to Thread
Strana 1 od 2
1 2 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 10 od 20

Tema: Da li ste u trudnoci imale tremu kad idete kod lekara?

Da li ste u trudnoci imale tremu kad idete kod lekara?

Ja sam u 28 nedelji trudnoce i dobro se osecam,pritisak mi inace 110/50 nekad i nizi pa mi neodgovara kad je nizak i rekla sam doktorici kaze to je normalno.Medjutim sad na zadnjoj kontroli mi je bio 150 sa 80 a ja sam se dobro osecala samo sto mi je strasno vruce bilo,one su odma digle frku ja kazem da mi kuci nije takav pritisak,sad kontrolisem redovno.Al ja KAD GOD ODEM TAMO uhvati me neka trema a i ceka se dugo a sestre tako znaju biti neljubazne i mislim da to utice na mene pa mi zato tako skoci pritisak.JEL SE JOS NEKOJ TRUDNICI OVO DESAVA ILI DESAVALO???

Senior Member zoranabat's Avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    meni je bio nizak pritisak i moja dr je rekla da je to ok da nije dobar visok zbog eklmpsije.Redovno sam merila pritisak zato sto sam bila prvi put u trudnoci i ta eklampsij se javlja kod prvorodki.A volela sam da idem kod dr nekako sam se osecala srecno,znala sam da ce mi nesto reci o malom misu.

Senior Member Skarlet's Avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    meni je takodje bio nizak pritisak,a i inace je i kad nisam bila trudna, volela sam da odem na pregled,cujem koliko je beba porasla,ugoila se,da je dobro dobijem slicicu itd... samo o tome Sanja razmisljaj i bice sve ok!!! inace i meni je tako na operacionom stolu pre carskog skocio pritisak samo od straha,pa i tahikardija,ma uzas,smirili me podsetili da cu uskoro da vidim mog klinca i posle par minuta ja se smirim i pritisak se regulisao!!! eto sve je iz glave!!!!!

Jeste volim i ja da mi kaze o bebici i da je sve ok,al stvarno me nervira taj pritisak samo mi kod njih skoci,bojim se da se nesto ne iskomplikuje mada ja verujem da nece jer se stvarno dobro osecam.

Doktorice me jos vise uplase kad mi je visok pritisak one me gledaju ko da sam sa marsa pala!!!

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Navodnik Orginalno postovao Sanja Sakili Pogledaj post
    Ja sam u 28 nedelji trudnoce i dobro se osecam,pritisak mi inace 110/50 nekad i nizi pa mi neodgovara kad je nizak i rekla sam doktorici kaze to je normalno.Medjutim sad na zadnjoj kontroli mi je bio 150 sa 80 a ja sam se dobro osecala samo sto mi je strasno vruce bilo,one su odma digle frku ja kazem da mi kuci nije takav pritisak,sad kontrolisem redovno.Al ja KAD GOD ODEM TAMO uhvati me neka trema a i ceka se dugo a sestre tako znaju biti neljubazne i mislim da to utice na mene pa mi zato tako skoci pritisak.JEL SE JOS NEKOJ TRUDNICI OVO DESAVA ILI DESAVALO???
    Sto mi je ovo poznatooooo Ja kilazu i pritisak nikada ne merim u domu zdravlja... Sve kod kuce, i kada dodjem tamo, kazem joj koliko i sta... Jer imam paniku od doktora, cim vidim doktore skoci mi i pritisak i sve zivo, od malena tako U zivotu mi npr ekg nije bio nizi od 110 kad su mi radili... Ne vredi, sve je to iz glave, ali nema nacina da se otkloni....

A ima i ovde sestara nadrkanih, kao da smo im mi krive sto taj posao rade... Kad se razderu"aj na merenje", ja reko merila sam se danas kuci, onako drsko vratim, odjebem je, da izvinete

Tako da draga sve je to normalno...

Barbarice kao da mi lakse sto nisam jedina panicarka...Ma sve je to iz glave i ja sam od malena takva sta cu nemogu protiv sebe.Bitno da mi je inace dobro A da ima nadrkanih sestara grozne su

Moderator
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Ma samo se opusti.... Ko ih be Bitno da mi znamo da smo ok, a one sta misle... Pfffff

Datum pristupanja
    Aug 2010
    Navodnik Orginalno postovao Sanja Sakili Pogledaj post
    Doktorice me jos vise uplase kad mi je visok pritisak one me gledaju ko da sam sa marsa pala!!!
    samo nemoj da se nerviras i sve ce biti ok.Meri uredno pritisak i redovno idi kod lekara.A sta rece kad ocekujemo bekanu?

Datum pristupanja
    Aug 2010
    ah 28-ma nedelja.

+ Reply to Thread

Dozvole postovanja

• Vi ne možete postovati nove Teme
  • Vi ne možete postovati odgovore
  • Vi ne možete postavljati attachmente
  • Vi ne možete editovati svoje postove